Rank RaceNr Name Team Nation Cat RankCat Split5k Split16k1 GunTime ChipTime
1 1014 László Tarnai HUN M18 1 00:16:25 00:54:56 01:11:49 01:11:49
2 1013 Michael Deason GBR M30 1 00:16:25 00:54:56 01:11:52 01:11:51
3 1850 Oleksandr Shelest UKR M18 2 00:16:25 00:54:56 01:12:02 01:12:02
4 1660 Hadházi Máté Duna-Aszfalt Tiszakécske VSE HUN M18 3 00:17:30 00:57:27 01:15:00 01:14:59
5 1012 Bartlomiej Stajniak AZS PO -ACTIVRUN NAMYSLOW POL M18 4 00:16:48 00:58:47 01:19:05 01:19:05
6 1022 Adrian Duicu STOKOWCZYKI ROM M18 5 00:18:08 01:00:40 01:19:39 01:19:38
7 1866 Joachim Cassel GBR M18 6 00:18:10 01:00:42 01:19:43 01:19:43
8 1874 Dmytro Kharchenko UKR M18 7 00:17:59 01:00:39 01:19:45 01:19:45
9 1643 Zhanbulat Kadyrov Almatybroteam KAZ M45 1 00:18:26 01:00:39 01:19:49 01:19:49
10 1021 Vladislav Frolov RUS M40 1 00:18:26 01:00:39 01:19:57 01:19:57
11 1023 Aleksey Moiseenko RUS M40 2 00:18:34 01:00:44 01:20:12 01:20:12
12 1004 Peter Havas HUN M30 2 00:18:28 01:02:14 01:21:58 01:21:57
13 1015 Andrey Antipinskiy RUS M40 3 00:18:27 01:02:14 01:22:02 01:22:02
14 1050 Jaroslaw Botkiewicz STOKOWCZYKI POL M40 4 00:19:00 01:02:27 01:22:07 01:22:07
15 1001 Eurelija Venskaityte NEKO Runners LIT F30 1 00:18:59 01:02:14 01:22:14 01:22:14
16 1003 Fruzsina Szekeresné Dr. Bakonyi HUN F30 2 00:18:54 01:02:41 01:22:24 01:22:23
17 1045 Robert Prokopiuk STOKOWCZYKI POL M45 2 00:19:02 01:03:31 01:24:00 01:24:00
18 1027 Alexander Berezhnoy RUS M30 3 00:21:17 01:06:30 01:26:41 01:26:40
19 1070 Manolis Papadovasilakis CYP M30 4 00:19:15 01:04:45 01:26:50 01:26:48
20 1025 Anthony Lawlor GBR M55 1 00:19:31 01:06:08 01:27:22 01:27:22
21 1016 Aleksei Belousov RUS M45 3 00:20:20 01:06:29 01:27:30 01:27:28
22 1024 Andrew Tipton Birmingham Striders GBR M18 8 00:19:15 01:06:30 01:27:46 01:27:44
23 1063 Kamil Latkowski STOKOWCZYKI POL M30 5 00:19:40 01:06:54 01:29:12 01:29:12
24 1734 Balazs Kover FUTAZAS RUNNING TEAM HUN M40 5 00:19:58 01:07:48 01:29:13 01:29:10
25 1019 Kristjan Vares EST M30 6 00:19:58 01:07:13 01:29:33 01:29:33
26 1071 Przemyslaw Kubiak POL M45 4 00:20:28 01:07:49 01:29:44 01:29:40
27 1876 Bob Orton GER M50 1 00:20:36 01:08:07 01:29:53 01:29:45
28 1069 Antanas Steponavicius NEKO Runners LIT M40 6 00:21:20 01:08:59 01:30:22 01:30:11
29 1018 James Down Redway Runners GBR M30 7 00:20:59 01:08:48 01:30:43 01:30:42
30 1120 Afonso Portugal Correndo Mundo ESP M30 8 00:19:59 01:08:07 01:30:51 01:30:49
31 1059 Jonny Like Torfaen Runners GBR M30 9 00:21:04 01:09:20 01:30:56 01:30:24
32 1035 Nikolai Tikhov BiM RUS M60 1 00:20:30 01:08:48 01:31:08 01:31:08
33 1042 Andy Gardner Redway Runners GBR M30 10 00:21:15 01:09:51 01:31:14 01:31:08
34 1688 Jamie Trevett GBR M18 9 00:21:12 01:09:45 01:31:42 01:31:26
35 1036 Neil Realey GBR M50 2 00:21:11 01:09:52 01:31:44 01:31:34
36 1032 Katie Tucker Redway Runners GBR F18 1 00:21:28 01:09:58 01:31:49 01:31:48
37 1369 Andrew Green GBR M18 10 00:20:06 01:09:47 01:32:36 01:32:30
38 1031 Garry Perkins wolds veterans running club GBR M60 2 00:20:18 01:09:54 01:32:40 01:32:39
39 1108 Paul Jones GBR M45 5 00:21:17 01:10:04 01:32:41 01:32:39
40 1111 Petros Tzeneralis GRE M30 11 00:23:20 01:11:39 01:32:51 01:32:39
41 1029 Anna Prais ISR F40 1 00:20:55 01:10:21 01:33:15 01:33:15
42 1091 Mindaugas Vadapolas NEKO Runners LIT M30 12 00:21:15 01:10:40 01:33:53 01:33:51
43 1055 Robert Cuming GBR M18 11 00:20:10 01:10:50 01:34:01 01:33:59
44 1041 Chris Mahoney Redway Runners GBR M40 7 00:21:39 01:11:31 01:34:05 01:34:00
45 1040 Simeon Farrington-newman visorclub GBR M40 8 00:21:29 01:12:00 01:34:07 01:34:04
46 1051 Hektor Uustalo EST M30 13 00:21:19 01:11:22 01:34:08 01:34:07
47 1092 Nikolaos Karatsiolis GRE M30 14 00:22:05 01:11:25 01:34:14 01:34:11
48 1174 Tom Gardner GBR M18 12 00:21:49 01:12:00 01:34:21 01:34:14
49 1061 Alexander Khrutskiy IL_RUN RUS M30 15 00:20:38 01:11:00 01:34:28 01:34:26
50 1002 Zita Kovács HUN F30 3 00:20:51 01:10:35 01:34:39 01:34:37
51 1847 Albertas Lakštauskas NEKO Runners LIT M40 9 00:22:03 01:12:01 01:35:18 01:35:06
52 1711 Apollon Kapodistrias DRO.ME.A. RACING CYP M40 10 00:22:41 01:13:13 01:35:22 01:35:19
53 1079 Mick Bates Redway Runners GBR M45 6 00:21:40 01:12:00 01:35:29 01:35:24
54 1072 Sarah King Redway Runners GBR F30 4 00:22:40 01:13:13 01:35:50 01:35:45
55 1864 Peter Morris CYP M40 11 00:21:43 01:13:14 01:35:56 01:35:46
56 1133 Louise Casey GBR F30 5 00:21:02 01:12:03 01:36:00 01:35:58
57 1119 Prielozny Martin Doverun SVK M40 12 00:22:54 01:13:20 01:36:23 01:34:48
58 1089 Evelina Parhomenko LAT F30 6 00:22:19 01:13:55 01:36:28 01:36:21
59 1087 Ben Godwood GBR M45 7 00:22:04 01:12:18 01:36:43 01:36:20
60 1663 Kenneth Gysing SWE M60 3 00:22:11 01:13:13 01:36:48 01:36:41
61 1053 Mikkel Walentin Mortensen DEN M18 13 00:21:18 01:11:24 01:37:16 01:37:13
62 1860 Neofytos Lemonaris CYP M30 16 00:21:14 01:12:35 01:37:26 01:37:23
63 1650 Ibrahim Jalloh GBR M45 8 00:21:59 01:13:23 01:37:35 01:37:25
64 1645 Henry Hamilton-gould Newmarket Joggers GBR M30 17 00:21:37 01:13:33 01:37:46 01:37:38
65 1060 Dzianis Davydau Mikkeller Running Club Minsk BLR M45 9 00:22:12 01:13:34 01:37:56 01:37:52
66 1037 Lou Summers Torfaen Runners GBR F50 1 00:22:00 01:14:14 01:37:58 01:37:58
67 1697 Robert Greaves GBR M45 10 00:20:38 01:13:07 01:38:06 01:38:04
68 1074 Nicos Nicolaou CYP M55 2 00:22:31 01:14:26 01:38:22 01:38:13
69 1099 Ralph Setzer ECB Running Section GER M40 13 00:23:14 01:15:12 01:38:41 01:38:31
70 1122 Amichai Paz ISR M45 11 00:22:41 01:14:42 01:38:54 01:38:49
71 1714 Stavros Petsas ATHALASSA PARK RUNNERS CYP M55 3 00:23:33 01:15:26 01:39:11 01:39:06
72 1132 Onisiforos Onisiforou CYP M50 3 00:22:33 01:15:14 01:39:21 01:39:18
73 1049 Steve Coleman Fydle coast runners GBR M55 4 00:22:03 01:14:32 01:39:23 01:39:12
74 1881 Miguel Holloway GBR M30 18 00:23:54 01:14:30 01:39:34 01:36:26
75 1739 Samuel Beever MFA AND FRIENDS CYP M40 14 00:22:45 01:15:58 01:39:35 01:39:31
76 1094 Alicja Walendziak POL F40 2 00:22:40 01:15:34 01:39:48 01:39:45
77 1130 James Gilmartin GBR M45 12 00:22:51 01:15:55 01:39:53 01:39:46
78 1692 Keiron Clarke CYP M30 19 00:22:05 01:14:24 01:39:55 01:39:54
79 1878 Panayiotis Kyriacou CYP M50 4 00:22:54 01:16:01 01:39:56 01:39:48
80 1046 Sergey Kuzmenko KLB Stolitsa RUS M30 20 00:22:16 01:15:05 01:40:01 01:39:55
81 1582 Brian Steiner CYP M18 14 00:23:25 01:16:31 01:40:02 01:39:51
82 1683 Denis Ermolin RUS M30 21 00:22:49 01:16:02 01:40:07 01:40:00
83 1056 Olga Cherkasova MarathonclubGepard RUS F30 7 00:22:43 01:16:06 01:40:20 01:40:09
84 1054 Sean Mitchell GBR M18 15 00:20:11 01:14:25 01:40:27 01:40:25
85 1812 Yianna Fisentzou LOGICOM RUNNING TEAM CYP F30 8 00:23:15 01:16:14 01:40:29 01:40:25
86 1076 David Thornby Maidstone Harriers GBR M65 1 00:25:06 01:16:49 01:40:31 01:38:05
87 1033 Kamilla Telegdi HUN F18 2 00:20:02 01:14:54 01:40:51 01:40:49
88 1034 Richard Bazeley visorclub GBR M30 22 00:21:17 01:15:27 01:40:53 01:40:50
89 1104 Richard Doherty Redway Runners GBR M45 13 00:23:14 01:15:32 01:41:12 01:39:27
90 1123 Michal Rozwadowski Nauka Biega POL M30 23 00:24:29 01:17:47 01:41:33 01:41:13
91 1894 Conner Mcvey Scots Guards GBR M18 16 00:24:41 01:17:38 01:41:34 01:41:13
92 1357 Rolf Brosius GER M50 5 00:23:05 01:16:40 01:41:53 01:41:44
93 1890 Peter Klemm GER M40 15 00:23:05 01:16:39 01:41:54 01:41:54
94 1038 Andrew Dickens Torfaen Runners GBR M45 14 00:22:00 01:15:51 01:41:56 01:41:48
95 1121 James Fairbairn CYP M30 24 00:23:03 01:16:40 01:42:03 01:41:50
96 1854 Kurt Rigby Scots Guards GBR M18 17 00:22:28 01:16:55 01:42:03 01:41:45
97 1148 John Kazantzis GBR M50 6 00:22:14 01:16:30 01:42:05 01:41:51
98 1651 Gavin Mcalpine GBR M30 25 00:23:00 01:17:22 01:42:19 01:42:00
99 1755 John Morris RUNNING CRAZY GBR M70 1 00:22:29 01:16:40 01:42:21 01:42:18
100 1075 Ross Wiggins Burgess Hill Runners GBR M40 16 00:23:08 01:14:33 01:42:21 01:42:05
101 1674 Athos Andreou CYP M30 26 00:23:20 01:17:02 01:42:27 01:42:15
102 1105 Christopher Cook GBR M40 17 00:24:27 01:18:37 01:42:33 01:42:01
103 1710 Stelios Aristodemou DRO.ME.A. RACING CYP M40 18 00:22:42 01:16:24 01:42:37 01:42:33
104 1044 Anthony Kane GBR M30 27 00:22:00 01:15:35 01:42:44 01:42:36
105 1227 Lisa Serres Broken Runners BEL F18 3 00:25:03 01:18:50 01:42:45 01:42:06
106 1127 Paul Mogridge GBR M45 15 00:22:31 01:16:50 01:42:50 01:42:42
107 1858 Apostolos Kosmas G.S.O GRE M50 7 00:22:34 01:17:42 01:43:01 01:43:00
108 1077 Ruslan Stolberg UKR M45 16 00:22:56 01:17:58 01:43:06 01:43:02
109 1804 Christodoulos Petsas ATHALASSA PARK RUNNERS CYP M30 28 00:24:54 01:20:14 01:43:09 01:43:04
110 1102 Victor Ninio HASHFELA RUNNERS ISR M60 4 00:24:25 01:18:47 01:43:14 01:43:09
111 1098 Steffen Osterloh ECB Running Section GER M30 29 00:23:14 01:18:07 01:43:14 01:43:06
112 1170 Pola Hadjipapa CYP F55 1 00:24:39 01:18:47 01:43:15 01:43:05
113 1116 Alexander Prokofiev RUS M60 5 00:22:49 01:16:18 01:43:21 01:43:17
114 1085 David Rae GBR M30 30 00:22:22 01:16:19 01:43:23 01:43:03
115 1208 Emmanouil Bagkatzounis EN SOMATI GRE M30 31 00:25:01 01:19:32 01:43:30 01:43:15
116 1161 Patrick Bayer GER M18 18 00:24:39 01:20:13 01:43:33 01:41:32
117 1117 Anthony Moyle 9endurance GBR M30 32 00:22:53 01:17:34 01:43:40 01:43:27
118 1093 Matthew Moore BEL M45 17 00:22:35 01:17:32 01:43:45 01:43:37
119 1118 David Gray GBR M60 6 00:22:51 01:16:53 01:43:59 01:43:50
120 1834 Thomas Radcliffe GBR M30 33 00:24:50 01:18:51 01:44:08 01:42:58
121 1067 Oliver Kittner GER M30 34 00:22:56 01:18:30 01:44:13 01:44:03
122 1638 Christos Christou CYP M30 35 00:25:20 01:20:11 01:44:21 01:43:56
123 1068 Svitlana Ilchenko UKR F30 9 00:23:27 01:18:48 01:44:26 01:44:16
124 1131 Beth Bradford Blaydon Harriers GBR F18 4 00:24:14 01:19:01 01:44:28 01:43:55
125 1096 Elias Sergiou APOEL RUNNERS CYP M30 36 00:24:56 01:19:34 01:44:32 01:44:12
126 1065 Annemarie Oneill CHE F30 10 00:23:58 01:19:24 01:44:44 01:44:41
127 1608 George Stavrinou CYP M30 37 00:24:26 01:20:06 01:44:51 01:44:27
128 1090 Nick Bird GBR M50 8 00:24:15 01:19:36 01:44:52 01:44:38
129 1048 Paul Otte Jöl Pauer GER M18 19 00:25:20 01:19:56 01:44:55 01:44:28
130 1827 Neofytos Antoniou EV ZIN RUNNING CLUB CYP M18 20 00:26:31 01:20:05 01:44:57 01:41:42
131 1798 Dominic Ainsworth GBR M40 19 00:24:42 01:19:35 01:44:58 01:44:21
132 1191 Andrey Pavlov AF Outdoor RUS M18 21 00:25:37 01:20:44 01:45:01 01:44:53
133 1666 Valeri Kääpa EST M60 7 00:22:55 01:17:34 01:45:07 01:45:04
134 1756 Neil Salt RUNNING CRAZY GBR M50 9 00:25:10 01:20:38 01:45:10 01:44:22
135 1733 Geza Mozes FUTAZAS RUNNING TEAM HUN M45 18 00:25:12 01:20:03 01:45:13 01:45:00
136 1126 Tom Savin CYP M70 2 00:23:01 01:18:58 01:45:14 01:45:14
137 1084 Volodymyr Opanasenko POL M30 38 00:25:02 01:19:53 01:45:17 01:44:46
138 1175 Eva Murray GER F30 11 00:24:39 01:20:19 01:45:17 01:45:13
139 1166 Jan Litwin Litwin Triathlon Team POL M55 5 00:24:39 01:20:19 01:45:18 01:45:13
140 1081 Charles Morse GBR M45 19 00:24:26 01:19:40 01:45:23 01:45:15
141 1169 Nick Okoth GBR M45 20 00:25:19 01:20:18 01:45:27 01:45:11
142 1622 Louis Sangan GBR M18 22 00:22:09 01:19:15 01:45:30 01:45:29
143 1020 Nicholas Volpert JER M18 23 00:22:09 01:18:45 01:45:30 01:45:30
144 1137 Tim Ulatowski GBR M40 20 00:24:33 01:19:36 01:45:34 01:45:12
145 1147 Margaret Mason GBR F45 1 00:24:35 01:19:53 01:45:42 01:45:18
146 1155 Frederik Claes BEL M18 24 00:25:03 01:18:50 01:45:48 01:45:07
147 1588 Liam Wood GBR M45 21 00:23:53 01:20:19 01:45:53 01:45:45
148 1082 Matthew Brown GBR M45 22 00:24:17 01:20:13 01:46:05 01:45:16
149 1861 Antonis Kentelis APOEL RUNNERS CYP M40 21 00:26:29 01:22:13 01:46:10 01:45:54
150 1052 Charlie Toogood Cardiff University Triathlon Club GBR M18 25 00:22:42 01:18:55 01:46:25 01:45:52
151 1652 Costas Constantinou CYP M18 26 00:24:14 01:20:13 01:46:31 01:46:08
152 1845 Franky Whelan GBR M30 39 00:22:43 01:19:22 01:46:32 01:46:30
153 1183 Arnd Overbeck GER M55 6 00:25:43 01:21:57 01:46:33 01:46:20
154 1690 Rebecca Burton Episkopi Running club CYP F30 12 00:25:26 01:20:54 01:46:36 01:46:09
155 1879 Loizos Xenofontos CYP M30 40 00:25:53 01:23:19 01:46:47 01:46:37
156 1885 Christopher Lambrou Dromea Racing CYP M50 10 00:26:22 01:23:21 01:47:05 01:46:04
157 1758 Andrew Corbett RUNNING CRAZY GBR M55 7 00:25:42 01:20:39 01:47:07 01:46:22
158 1179 Themis Kalogeris APOEL RUNNERS CYP M45 23 00:26:29 01:22:18 01:47:15 01:46:52
159 1715 Omiros Christodoulou DRO.ME.A. RACING CYP M30 41 00:24:39 01:20:35 01:47:16 01:47:10
160 1088 Timea Józsa ROM F18 5 00:24:03 01:20:36 01:47:17 01:47:09
161 1106 Helen O’sullivan Hailsham Harriers GBR F40 3 00:24:15 01:20:55 01:47:19 01:47:09
162 1880 Chris Paul GBR M30 42 00:24:36 01:20:40 01:47:19 01:46:10
163 1210 Adrian Boylan GBR M60 8 00:25:38 01:21:41 01:47:21 01:46:34
164 1641 Cécile Gall GER F40 4 00:24:42 01:21:52 01:47:28 01:47:24
165 1823 Andreas Efthymiou EV ZIN RUNNING CLUB CYP M60 9 00:24:27 01:21:41 01:47:31 01:47:31
166 1124 Joanna Kubiak POL F40 5 00:24:40 01:21:00 01:47:38 01:47:22
167 1580 Suzi Wolfram Cambridge & Coleridge AC GBR F30 13 00:24:46 01:21:14 01:47:40 01:47:19
168 1128 James Gregory GBR M18 27 00:25:58 01:22:21 01:47:42 01:46:32
169 1709 Giorgos Aklados DRO.ME.A. RACING CYP M40 22 00:26:50 01:23:23 01:47:44 01:47:14
170 1224 Alex Sargent GBR M18 28 00:25:17 01:22:06 01:47:48 01:47:40
171 1146 Alexandros Papanikolaou OMG GRE M60 10 00:24:55 01:21:49 01:47:56 01:47:41
172 1796 Christopher Courtiour GBR M30 43 00:23:16 01:20:47 01:48:01 01:47:46
173 1151 Sarah Davies Redway Runners GBR F40 6 00:23:48 01:21:26 01:48:01 01:47:47
174 1109 Wouter Fransman NLD M40 23 00:25:25 01:23:13 01:48:02 01:47:40
175 1253 Richard Davenall GBR M30 44 00:24:47 01:21:58 01:48:09 01:48:02
176 1252 Emily Davenall GBR F30 14 00:24:47 01:21:59 01:48:09 01:48:02
177 1681 Omiros Antoniou CYP M18 29 00:25:49 01:23:13 01:48:12 01:48:03
178 1217 Alexandra Darmon GBR F18 6 00:24:39 01:21:08 01:48:15 01:48:07
179 1899 Frank Brauner Eintracht Frankfurt Triathlon GER M50 11 00:25:44 01:23:11 01:48:19 01:48:05
180 1005 Talis Skuja LAT M40 24 00:25:50 01:22:48 01:48:20 01:48:08
181 1177 Maria Gabriel GBR F50 2 00:25:01 01:22:53 01:48:25 01:48:23
182 1213 James O’grady GBR M40 25 00:26:08 01:23:13 01:48:42 01:48:14
183 1101 Shaz Wood Doncaster Athletic Club GBR F30 15 00:23:16 01:20:04 01:48:43 01:48:35
184 1336 Gabriel Bluer ISR M55 8 00:24:38 01:21:14 01:48:56 01:48:49
185 1703 Stathis Manoli DRO.ME.A. RACING CYP M30 45 00:23:16 01:19:03 01:48:56 01:48:53
186 1682 Martin Kelly GBR M18 30 00:29:31 01:23:31 01:49:00 01:41:09
187 1835 Arno Ulbricht Team Erdinger Alkoholfrei GER M30 46 00:26:10 01:21:48 01:49:05 01:47:05
188 1200 Matthew Sowerby Blackley walk 2 run GBR M45 24 00:25:44 01:23:00 01:49:06 01:48:28
189 1064 Andrew Clark GBR M45 25 00:23:20 01:21:21 01:49:14 01:48:24
190 1805 Zacharias Zacharia DRO.ME.A. RACING CYP M40 26 00:24:00 01:20:21 01:49:15 01:49:13
191 1006 Andrew Ryder Scots Guards GBR M18 31 00:25:18 01:22:41 01:49:21 01:49:01
192 1156 Daniel Quan GBR M30 47 00:24:05 01:22:05 01:49:21 01:49:15
193 1809 Andreas Xydas DRO.ME.A. RACING CYP M40 27 00:25:49 01:23:11 01:49:22 01:49:12
194 1007 James Leask GBR M40 28 00:25:23 01:22:46 01:49:22 01:49:06
195 1125 Thomas Darlington GBR M30 48 00:27:26 01:23:23 01:49:22 01:49:00
196 1573 Freddie Herbert Redway Runners GBR F18 7 00:26:08 01:23:27 01:49:34 01:49:05
197 1080 Ieva Strause LAT F30 16 00:24:36 01:22:10 01:49:38 01:49:22
198 1134 Caroline Johnstone GBR F45 2 00:23:17 01:22:02 01:49:40 01:49:31
199 1882 Martha Sotiriou PERICLIS DEMETRIOU CYP F45 3 00:24:09 01:22:24 01:49:50 01:49:47
200 1887 Constantinos Christofides APOEL RUNNERS CYP M18 32 00:27:12 01:24:21 01:49:52 01:48:06
201 1086 Jermaine Rudd CYP M18 33 00:24:35 01:22:13 01:49:53 01:49:50
202 1100 Thorsten Bücker Lf Bönen GER M50 12 00:24:57 01:22:37 01:50:05 01:49:51
203 1832 Efstathios Stavrinos GBR M18 34 00:25:23 01:20:30 01:50:07 01:49:38
204 1176 Karen Tyler Redway Runners GBR F45 4 00:25:48 01:23:42 01:50:10 01:49:42
205 1859 Chris Brierley GBR M18 35 00:26:41 01:24:32 01:50:10 01:49:59
206 1863 Chris Egan GBR M30 49 00:26:12 01:23:31 01:50:11 01:48:03
207 1205 Janet Sutherland PAPHOS RUNNING CLUB CYP F55 2 00:25:51 01:24:14 01:50:13 01:49:59
208 1195 Paul Macloskey Redway Runners GBR M50 13 00:25:48 01:23:42 01:50:18 01:49:49
209 1471 Allan Devereux PAPHOS RUNNING CLUB CYP M50 14 00:24:48 01:22:16 01:50:32 01:50:20
210 1057 Sam Ashbee GBR M30 50 00:24:34 01:22:21 01:50:53 01:50:47
211 1180 Lazaros Kalouzidis ENSOMATI CYP M30 51 00:25:01 01:23:16 01:50:55 01:50:40
212 1239 Dima Boyko UKR M18 36 00:26:28 01:22:16 01:51:02 01:50:46
213 1196 Ian Pennicott Milton Keynes Redway Runners GBR M55 9 00:28:23 01:26:15 01:51:12 01:47:59
214 1182 Martin Lawrence Redway Runners GBR M60 11 00:26:02 01:25:17 01:51:15 01:50:42
215 1871 Adrian Havelock Scots Guards GBR M30 52 00:25:12 01:24:14 01:51:30 01:50:18
216 1583 Paula Mccabe Cambuslang Harriers GBR F30 17 00:24:19 01:23:41 01:51:32 01:51:18
217 1250 Jen Bates Redway Runners CYP F40 7 00:25:09 01:24:33 01:51:38 01:51:33
218 1066 Adrian Trutmann CHE M30 53 00:25:50 01:25:02 01:51:56 01:51:52
219 1855 Anthony Leckenby GBR M40 29 00:25:16 01:24:46 01:52:05 01:51:54
220 1263 Kim Vanderdonck BEL F30 18 00:27:37 01:26:58 01:52:29 01:51:50
221 1721 Orsolya Dr. Kadar FUTAZAS RUNNING TEAM HUN F40 8 00:26:58 01:27:10 01:52:30 01:51:50
222 1385 Marios Vasiliou CYP M40 30 00:26:15 01:25:17 01:52:30 01:52:19
223 1083 Michael Schmidt CYP M30 54 00:24:04 01:23:37 01:52:39 01:52:20
224 1846 Przemyslaw (paul) Pokorny CYP M40 31 00:25:07 01:24:39 01:52:44 01:52:38
225 1316 Andy Hill wolds veterans running club GBR M30 55 00:26:42 01:25:20 01:53:00 01:52:04
226 1142 Olga Bazeliene Neko Trail Runners LIT F40 9 00:28:43 01:27:52 01:53:04 01:52:22
227 1115 Michalis Zivanaris APOEL RUNNERS CYP M18 37 00:27:11 01:24:36 01:53:08 01:51:24
228 1178 Nichola Mcdonald UAE F40 10 00:26:13 01:25:59 01:53:09 01:52:48
229 1243 David Horwitz ISR M50 15 00:25:31 01:25:19 01:53:14 01:53:07
230 1143 Terry Carter GBR M45 26 00:27:19 01:26:08 01:53:20 01:52:25
231 1815 Eliad Hamo SHVOONG TRAVEL ISR M40 32 00:27:41 01:26:52 01:53:32 01:51:43
232 1816 Ilana Tabibzada SHVOONG TRAVEL ISR F40 11 00:27:41 01:26:52 01:53:33 01:51:44
233 1261 Huw Jones CYP M18 38 00:27:39 01:27:42 01:53:48 01:52:37
234 1618 Jack Price CYP M18 39 00:24:21 01:24:55 01:54:00 01:53:50
235 1680 Angelos Tsianakka PERICLIS DEMETRIOU CYP M45 27 00:25:32 01:26:16 01:54:11 01:54:10
236 1207 Vladislav Gubskiy RUS M40 33 00:26:16 01:27:06 01:54:12 01:53:55
237 1364 Barry Llewelyn Torfaen Runners GBR M55 10 00:27:57 01:27:11 01:54:17 01:52:46
238 1140 Shaun Hinchy GBR M50 16 00:25:41 01:26:17 01:54:31 01:53:52
239 1228 Elena Silaja LAT F30 19 00:24:25 01:25:34 01:54:38 01:54:34
240 1665 Viivi Kääpa EST F55 3 00:25:12 01:26:01 01:54:40 01:54:37
241 1759 Ian Banks RUNNING CRAZY GBR M55 11 00:26:33 01:27:06 01:54:48 01:54:01
242 1702 Charalampos Nikolaou DRO.ME.A. RACING CYP M30 56 00:22:54 01:23:12 01:54:48 01:54:37
243 1181 Audrone Danielaitiene BEGU DEL SAVES LIT F45 5 00:26:51 01:26:29 01:54:55 01:54:33
244 1219 Robert Lob POL M45 28 00:26:45 01:27:30 01:54:57 01:54:14
245 1249 Martin Janes Redway Runners GBR M50 17 00:27:24 01:27:51 01:55:04 01:53:45
246 1112 Glenn Dickinson Redway Runners GBR M55 12 00:26:38 01:27:05 01:55:11 01:54:13
247 1621 Alexander Vishnevskiy RUS M55 13 00:26:28 01:27:08 01:55:14 01:54:44
248 1144 Gavin Froley GBR M30 57 00:27:22 01:27:04 01:55:16 01:54:30
249 1204 Brett Deakin Felixstowe Road Runners GBR M40 34 00:27:22 01:27:04 01:55:16 01:54:32
250 1642 Eugene Berbentsev RUS M30 58 00:25:11 01:23:21 01:55:26 01:55:03
251 1853 Klaus Arendt GER M55 14 00:25:20 01:26:26 01:55:30 01:55:22
252 1232 Glyn Jenkins GBR M70 3 00:25:42 01:26:59 01:55:35 01:55:31
253 1646 Lubomíra Arpášová Ironman Team Levice SVK F30 20 00:26:30 01:28:13 01:55:39 01:55:17
254 1011 Vasilii Petrov RUS M40 35 00:26:23 01:27:33 01:55:49 01:54:53
255 1842 Anfisa Vdovina RUS F40 12 00:25:55 01:26:44 01:55:56 01:55:54
256 1159 James Gamble GBR M55 15 00:28:14 01:28:55 01:55:56 01:54:26
257 1886 Rena Galardziak Redway Runners GBR M40 36 00:26:38 01:27:32 01:56:22 01:55:51
258 1838 Erik Delidi Oktant Ug RUS M30 59 00:24:42 01:27:18 01:56:25 01:56:20
259 488 Jgheban Cristina ROM F40 13 00:28:02 01:29:38 01:56:29 01:56:06
260 1605 Daniel Parry GER M18 40 00:26:12 01:28:24 01:56:29 01:56:03
261 1898 Joseph Iosifakis Dromea Racing CYP M45 29 00:28:07 01:29:38 01:56:30 01:56:05
262 1875 Ross Linton Scots Guards GBR M18 41 00:27:56 01:27:41 01:56:37 01:54:35
263 1246 Thomas Struthers GBR M60 12 00:28:03 01:28:55 01:56:45 01:56:27
264 1676 Costas Tsouloupas APOEL RUNNERS CYP M40 37 00:26:08 01:28:44 01:56:49 01:56:48
265 1150 Naomi Avery Redway Runners GBR F30 21 00:25:11 01:27:06 01:56:50 01:56:42
266 1268 Carl Thompson CYP M50 18 00:27:53 01:29:14 01:57:02 01:55:47
267 1379 Leandro Enrique Glassel ISR M40 38 00:23:57 01:25:40 01:57:05 01:56:57
268 1030 Marios Alexandrou APOEL RUNNERS CYP M30 60 00:27:12 01:28:35 01:57:10 01:56:46
269 1852 Peter Clegg PAPHOS RUNNING CLUB GBR M65 2 00:26:39 01:29:10 01:57:14 01:56:59
270 1757 Keith Cotton RUNNING CRAZY GBR M55 16 00:26:56 01:28:36 01:57:14 01:56:34
271 1649 Christoforos Constantinou CYP M40 39 00:27:30 01:27:42 01:57:22 01:57:01
272 1171 Christopher Royle CYP M30 61 00:26:21 01:28:42 01:57:22 01:56:10
273 1892 Shaun Granville CYP M45 30 00:27:53 01:29:41 01:57:26 01:56:09
274 1848 Christina Vesenova ALMYRA TEAM CYP F30 22 00:26:45 01:28:09 01:57:27 01:57:12
275 1188 Helmuts Lukacovs LAT M65 3 00:26:39 01:28:13 01:57:31 01:57:23
276 1240 Oles Golovsky UKR M18 42 00:26:28 01:27:33 01:57:33 01:57:17
277 1691 Mark Burton Episkopi Running club CYP M30 62 00:25:34 01:27:32 01:57:35 01:57:09
278 1831 Frank Huber Team Erdinger Alkoholfrei GER M50 19 00:25:44 01:27:36 01:57:38 01:57:24
279 1136 Gary Cleaves GBR M60 13 00:28:58 01:30:39 01:57:40 01:56:20
280 1173 Leonidas Marangos APOEL RUNNERS CYP M45 31 00:28:38 01:30:43 01:57:42 01:57:18
281 1236 Adam Sobczak Lisy pustyni POL M40 40 00:28:48 01:30:02 01:57:46 01:56:58
282 1234 Dorota Sobczak Olkuszbiega.pl POL F30 23 00:28:48 01:30:02 01:57:46 01:56:59
283 1274 Neofytos Kleanthous CYP M40 41 00:27:51 01:28:08 01:57:47 01:57:43
284 1203 Daniel Venn Ful on tri GBR M30 63 00:27:05 01:29:12 01:57:51 01:57:41
285 1607 Marc Insull GBR M45 32 00:27:37 01:28:33 01:57:59 01:57:38
286 1187 Stuart Rae GBR M45 33 00:26:25 01:28:09 01:58:00 01:57:38
287 1670 Stephen Doswell Bournville Harriers GBR M60 14 00:27:26 01:29:48 01:58:01 01:57:41
288 1736 Rita Csonka FUTAZAS RUNNING TEAM HUN F40 14 00:27:20 01:29:45 01:58:18 01:58:11
289 1294 Sadie Galvin Redway Runners CYP F50 3 00:27:24 01:29:45 01:58:24 01:57:05
290 1297 Kevin Church Redway Runners GBR M55 17 00:26:04 01:29:04 01:58:24 01:57:45
291 1788 Andrew Franke LOGICOM RUNNING TEAM CYP M30 64 00:28:22 01:30:15 01:58:26 01:57:31
292 1450 Rosie Boyle GBR F18 8 00:28:26 01:30:45 01:58:27 01:58:17
293 1884 George Westlake GBR M18 43 00:28:17 01:26:58 01:58:28 01:55:51
294 1292 Yvonne Walker GBR F55 4 00:28:00 01:29:53 01:58:30 01:58:02
295 1668 Joanna Nasarzewska West Coast Runners POL F40 15 00:28:42 01:31:02 01:58:32 01:58:18
296 1601 Andrey Kurychev RUS M45 34 00:27:21 01:29:18 01:58:32 01:58:18
297 1225 Owen Wadley GBR M18 44 00:26:34 01:29:38 01:58:38 01:58:31
298 1716 Zoltan Csizmadia FUTAZAS RUNNING TEAM HUN M30 65 00:27:28 01:30:14 01:58:43 01:57:56
299 1803 Giorgos Spanoudis DRO.ME.A. RACING CYP M50 20 00:27:33 01:29:32 01:58:43 01:57:43
300 1189 Hannah Connelly Redway Runners GBR F40 16 00:29:13 01:31:07 01:58:45 01:57:41
301 1241 Nectarios Georgiou CYP M40 42 00:28:01 01:30:22 01:58:47 01:58:23
302 1790 Andreas Parpas LOGICOM RUNNING TEAM CYP M30 66 00:29:39 01:30:48 01:58:48 01:58:33
303 1334 Sam Davin GBR M30 67 00:28:04 01:29:51 01:58:51 01:57:42
304 1328 Geoff Dixon CYP M60 15 00:28:28 01:31:21 01:58:52 01:58:31
305 1289 Theresa Sholl Redway Runners GBR F45 6 00:27:39 01:30:11 01:58:52 01:58:33
306 1865 Stefan Hull GBR M18 45 00:26:53 01:30:01 01:58:54 01:56:48
307 1322 Vinh-xuong Tu AC NEUPRE BEL M65 4 00:29:52 01:31:19 01:58:58 01:58:02
308 1218 Taras Rodynenko UKR M18 46 00:27:39 01:30:06 01:59:04 01:57:01
309 1244 Scott Knutson USA M50 21 00:27:22 01:29:49 01:59:07 01:58:40
310 1313 Adrian Popescu ROM M30 68 00:28:02 01:29:48 01:59:09 01:58:42
311 1233 Yosi Degani hashfela run ISR M60 16 00:27:06 01:30:51 01:59:11 01:59:01
312 1591 Zoe Daly Frome Running Club GBR F30 24 00:25:37 01:28:36 01:59:14 01:59:03
313 1209 Mariya Gustova RUS F30 25 00:27:20 01:30:38 01:59:16 01:58:57
314 1220 Ekaterina Gerasimova RUS F40 17 00:27:21 01:30:38 01:59:16 01:58:57
315 1229 Csaba Kriston HUN M50 22 00:27:21 01:30:13 01:59:17 01:59:01
316 1609 Emma Woolley CYP F18 9 00:28:19 01:31:04 01:59:22 01:58:37
317 1286 Stuart Cowan Bedford Run Club GBR M70 4 00:25:58 01:28:37 01:59:23 01:59:05
318 1216 Chris Hall GBR M45 35 00:26:06 01:30:26 01:59:23 01:59:09
319 1165 Oksana Kriukova UKR F40 18 00:28:28 01:31:02 01:59:26 01:59:17
320 1163 Vitalii Panibrat UKR M30 69 00:28:29 01:31:02 01:59:26 01:59:17
321 1378 Christian Stahl GER M30 70 00:28:29 01:31:20 01:59:28 01:59:07
322 1735 Gabor Szabo FUTAZAS RUNNING TEAM HUN M40 43 00:26:51 01:30:14 01:59:34 01:59:25
323 1496 Sue Harwood GBR F50 4 00:27:50 01:30:45 01:59:43 01:59:24
324 1028 Tristram Lewis GBR M40 44 00:26:42 01:30:32 01:59:46 01:57:46
325 1260 Chris Kottas CYP M50 23 00:30:36 01:31:59 01:59:48 01:56:31
326 1317 Lee Prescott Blackley Walk 2 Run GBR M40 45 00:27:38 01:31:24 01:59:50 01:59:10
327 1319 Dean Shafto Blackley walk to run GBR M30 71 00:27:38 01:31:24 01:59:50 01:59:10
328 1347 David Wakefield Ealing Eagles GBR M18 47 00:28:28 01:31:21 01:59:53 01:59:30
329 1684 Iuliia Shapilova RUS F18 10 00:25:21 01:29:46 01:59:54 01:59:42
330 1769 Erez Bickel SHVOONG TRAVEL ISR M50 24 00:28:21 01:31:12 02:00:01 01:58:54
331 1765 Yaron Biran SHVOONG TRAVEL ISR M45 36 00:28:21 01:31:12 02:00:01 01:58:53
332 1271 Theodoros Christodoulides CYP M30 72 00:28:01 01:30:23 02:00:03 01:59:39
333 1839 Harrison Jeffries Scots Guards CYP M18 48 00:26:01 01:30:51 02:00:05 01:58:51
334 1154 Maddalena Zanoni ITA F30 26 00:29:02 01:31:57 02:00:15 01:59:36
335 1338 George Georgiou GBR M50 25 00:28:40 01:32:24 02:00:24 01:59:21
336 1226 Christina Ward GBR F30 27 00:25:42 01:30:01 02:00:24 02:00:17
337 1375 Alisa Tkach RUS F30 28 00:28:29 01:31:20 02:00:29 02:00:08
338 1829 Daksha Halai STANMORE-ACTIVE GBR F40 19 00:29:23 01:31:55 02:00:50 01:57:33
339 1288 Mel Paszkowski Maidstone Harriers GBR M70 5 00:29:31 01:33:43 02:00:51 02:00:12
340 1211 Sam Kent Redway Runners GBR M30 73 00:30:45 01:33:39 02:00:56 01:58:10
341 1270 Bob Mitchell GBR M65 5 00:27:02 01:31:09 02:01:08 02:00:50
342 1214 Lionel Nieburg RSA M50 26 00:27:01 01:31:27 02:01:17 02:01:05
343 1468 Samuel Lance RSA M18 49 00:27:01 01:31:27 02:01:18 02:01:05
344 1777 Jacob Wellman JACOB WELLMAN USA M18 50 00:28:13 01:31:32 02:01:22 02:00:23
345 1302 Dmitry Farber Silaev AF GROUP CYP M55 18 00:28:40 01:31:06 02:01:42 01:59:47
346 1282 Nigel Sheppard Redway Runners GBR M55 19 00:28:25 01:32:33 02:01:43 02:01:16
347 1456 Jeff Bishop GBR M60 17 00:28:47 01:32:39 02:01:44 02:01:26
348 1245 Judith Bonner Heavitree running club GBR F55 5 00:29:46 01:33:18 02:01:51 02:00:39
349 1367 Ioannis Vlachopoulos GRE M55 20 00:29:04 01:32:40 02:01:53 02:01:03
350 1694 Anton Baranov GLAVSPORT RUS M30 74 00:25:17 01:27:59 02:01:55 02:01:05
351 1695 Alexander Logasnov GLAVSPORT RUS M30 75 00:25:16 01:27:59 02:01:56 02:01:06
352 1192 Lucy Richards Redway Runners GBR F50 5 00:27:39 01:32:54 02:02:00 02:01:25
353 1276 Robert Davies Buckley Runners GBR M60 18 00:28:27 01:32:33 02:02:01 02:00:56
354 1206 Alon Bril 4FITNESS ISR M50 27 00:27:44 01:32:50 02:02:05 02:00:48
355 1662 Adam Lupa NTT TRIADA NAMYSLOW POLSKA POL M45 37 00:27:47 01:31:52 02:02:07 02:01:49
356 1371 Simon Yeomans CYP M40 46 00:25:26 01:29:48 02:02:10 02:01:53
357 1304 Jesper Bundgaard Jesper Bundgaard DEN M65 6 00:28:39 01:32:15 02:02:12 02:01:37
358 1368 Georgios Karydas GRE M50 28 00:29:03 01:32:39 02:02:15 02:01:24
359 1153 Alexey Belyaev e-Motion RUS M30 76 00:29:18 01:37:11 02:02:16 02:01:56
360 1730 Tamas Havarik FUTAZAS RUNNING TEAM HUN M50 29 00:25:23 01:33:04 02:02:17 02:02:08
361 1729 Hedvig Havarik FUTAZAS RUNNING TEAM HUN F40 20 00:26:18 01:33:05 02:02:17 02:02:08
362 1719 Andras Zumpf FUTAZAS RUNNING TEAM HUN M45 38 00:27:34 01:32:03 02:02:20 02:01:51
363 1162 Anna Mydlarczyk POL F30 29 00:26:54 01:32:44 02:02:24 02:02:20
364 1731 Peter Zubor FUTAZAS RUNNING TEAM HUN M45 39 00:31:20 01:35:08 02:02:25 01:59:58
365 1315 Mike Wallis Forest of Dean Canisports GBR M65 7 00:28:02 01:31:22 02:02:29 02:01:57
366 1320 Simona Mikulová KaMiKadze run SVK F30 30 00:28:17 01:33:14 02:02:30 02:02:19
367 1673 Alecia Ivers GBR F30 31 00:29:52 01:33:48 02:02:40 02:02:04
368 1141 Chris Howland Felixstowe Road Runners GBR M55 21 00:27:38 01:31:51 02:02:41 02:01:57
369 1184 Adam Wixey GBR M18 51 00:26:18 01:29:08 02:02:42 02:02:17
370 1185 Mathew Lloyd GBR M18 52 00:26:18 01:29:06 02:02:42 02:02:15
371 1145 Tatiana Romashova @escapers2.0 RUS F30 32 00:28:18 01:33:21 02:02:50 02:00:42
372 1152 Andrew Chimkov Green Team LIT M45 40 00:27:52 01:32:53 02:02:53 02:02:32
373 1269 Olga Maloletnikova LAT F30 33 00:28:11 01:33:11 02:02:59 02:00:56
374 1303 John Morle Redway Runners GBR M65 8 00:29:14 01:34:04 02:03:02 02:02:33
375 1505 Mukesh Shah STANMORE-ACTIVE GBR M55 22 00:26:55 01:31:08 02:03:08 02:03:03
376 1653 Pravin Savjani STANMORE-ACTIVE GBR M65 9 00:28:50 01:33:10 02:03:12 02:02:58
377 1678 Ken Upshall GBR M60 19 00:27:12 01:32:05 02:03:18 02:02:51
378 1348 Michelle Byrne IRE F30 34 00:28:12 01:33:31 02:03:25 02:02:58
379 1836 Peter Robinson GBR M30 77 00:25:42 01:31:00 02:03:35 02:02:22
380 1877 Stewart Milne GBR M30 78 00:28:07 01:32:09 02:03:52 02:03:31
381 1671 Matthew Harrison GBR M30 79 00:25:39 01:30:45 02:03:52 02:03:33
382 1390 Amanda Archer Colombo Concurs GBR F30 35 00:27:27 01:31:47 02:03:59 02:03:44
383 1267 Lindsay Jamieson Colombo Concurs BEL F30 36 00:27:27 01:31:48 02:04:00 02:03:45
384 1168 Irina Voronina RUS F30 37 00:27:29 01:33:10 02:04:02 02:03:57
385 1478 Leanne Moore GBR F18 11 00:29:47 01:35:09 02:04:08 02:03:53
386 1423 Karolina Kadenszky HUN F40 21 00:29:20 01:34:00 02:04:14 02:03:32
387 1149 Szabina Kadenszky HUN F18 12 00:26:32 01:34:00 02:04:14 02:03:35
388 1449 Simon Vaus Lonely goat RC GBR M18 53 00:28:26 01:33:18 02:04:17 02:04:07
389 1278 Panayiotis Gouliamtzis GRE M50 30 00:29:04 01:33:38 02:04:22 02:03:31
390 1186 Olga Mamina RUS F50 6 00:29:19 01:35:07 02:04:27 02:04:20
391 1326 Chris Hargreaves Blaydon Harriers and Athletic Club GBR F60 1 00:29:54 01:35:15 02:04:41 02:02:27
392 1284 Tim Gibson GBR M45 41 00:28:45 01:34:36 02:04:42 02:03:53
393 1434 Luigi Agostino Cesarin ITA M50 31 00:27:51 01:32:56 02:04:50 02:04:25
394 1713 Georgia Chatzipanayiotou DRO.ME.A. RACING CYP F40 22 00:27:36 01:33:17 02:04:50 02:04:35
395 1387 Kai Bleul GBR M45 42 00:29:33 01:35:03 02:04:54 02:04:13
396 1576 Shouquan Lin CHN M18 54 00:27:54 01:31:18 02:04:57 02:04:45
397 1661 Maxime Brasseur Gent Running Team BEL F18 13 00:29:33 01:35:27 02:05:01 02:04:23
398 1374 Veronika Kossar EST F30 38 00:27:34 01:34:52 02:05:11 02:05:03
399 1363 Iuliia Brefalova UKR F30 39 00:30:28 01:34:59 02:05:16 02:04:15
400 1215 Anna Bolshakova RUS F30 40 00:28:39 01:33:33 02:05:16 02:05:12
401 1221 Jurate Simkuviene Green Team LIT F45 7 00:26:51 01:32:53 02:05:18 02:04:56
402 1365 Camille Libert Broken Runners BEL F18 14 00:29:09 01:34:46 02:05:21 02:04:42
403 1636 Kalypso Theocharidou CYP F30 41 00:32:26 01:36:36 02:05:25 02:04:58
404 1392 Ian Bailey GBR M55 23 00:30:27 01:36:18 02:05:44 02:03:38
405 1693 Haris Kasapis APOEL RUNNERS CYP M40 47 00:28:47 01:34:20 02:05:47 02:05:01
406 2085 Melissa Leite Correndo Mundo ESP F30 42 00:29:08 01:36:26 02:05:51 02:05:41
407 1258 Paul Vincent GBR M55 24 00:29:59 01:35:05 02:05:51 02:04:57
408 1433 Aleksandr Klepikov RUS M55 25 00:27:52 01:34:21 02:06:09 02:05:48
409 1265 Michael Wilczek GER M40 48 00:29:23 01:35:55 02:06:12 02:05:25
410 1782 Charis Michael CYP M50 32 00:30:35 01:36:24 02:06:16 02:05:48
411 1403 Raia Dvogovski ISR F55 6 00:30:25 01:36:27 02:06:19 02:05:19
412 1630 Rania Asad ASAD Team JOR F30 43 00:29:41 01:35:29 02:06:20 02:06:06
413 1340 Ewa Leoniak Dzierzgon Team POL F30 44 00:27:44 01:33:56 02:06:20 02:06:08
414 1345 Adam Leoniak Dzierzgoń Team POL M30 80 00:27:44 01:33:56 02:06:21 02:06:09
415 1725 Melinda Szabari FUTAZAS RUNNING TEAM HUN F30 45 00:28:19 01:33:26 02:06:26 02:05:05
416 1722 Mate Kovacs FUTAZAS RUNNING TEAM HUN M30 81 00:28:27 01:34:05 02:06:26 02:05:54
417 1606 Sandra Vingilyte GBR F18 15 00:28:51 01:36:30 02:06:26 02:04:23
418 1883 Nathan Turner GBR M18 55 00:28:30 01:34:17 02:06:31 02:04:21
419 1358 Amber Neate GBR F18 16 00:25:42 01:33:11 02:06:37 02:06:30
420 1160 Arunas Jankauskas LIT M45 43 00:28:24 01:34:31 02:06:37 02:05:48
421 1349 Marek Rafalowicz POL M40 49 00:30:04 01:36:44 02:06:48 02:05:11
422 1350 Gosia Adamek POL F40 23 00:30:04 01:36:45 02:06:48 02:05:12
423 1247 Jacqueline Struthers GBR F60 2 00:28:13 01:35:37 02:06:57 02:06:39
424 1129 Wojciech Adamczyk West Coast Runners POL M55 26 00:28:42 01:35:07 02:07:06 02:06:52
425 1614 Patrick Boyle GBR M18 56 00:27:39 01:35:53 02:07:12 02:06:52
426 1264 Zahi Zilber ISR M45 44 00:28:26 01:35:17 02:07:15 02:06:57
427 1254 Aashish Nathwani STANMORE-ACTIVE GBR M30 82 00:28:14 01:33:16 02:07:25 02:06:30
428 1370 Milan Šiška DoveRun SVK M45 45 00:29:54 01:35:32 02:07:38 02:06:20
429 1327 Alicja Kowalik Activrun Namysłów POL F40 24 00:27:51 01:35:43 02:07:40 02:07:23
430 1197 John Wilmot Falkland Trail Runners GBR M65 10 00:26:17 01:33:37 02:07:50 02:07:23
431 1893 Ekaterina Khadikova RUS F30 46 00:28:29 01:36:02 02:07:56 02:07:41
432 1296 Mary Allieu GBR F45 8 00:31:23 01:37:23 02:07:58 02:06:26
433 1436 Sandra Mcgreavy GBR F55 7 00:28:13 01:36:59 02:08:13 02:07:54
434 1679 Vitalii Kalinka UKR M30 83 00:32:07 01:40:06 02:08:26 02:07:26
435 1341 Matyas Weber HUN M18 57 00:27:12 01:31:58 02:08:45 02:07:27
436 1343 Istvan Gnyalin HUN M18 58 00:30:37 01:39:10 02:08:45 02:07:22
437 1361 Panayiotis Yiasemi CYP M18 59 00:28:21 01:37:06 02:08:52 02:08:37
438 1813 Iulian Grosu LOGICOM RUNNING TEAM CYP M45 46 00:30:34 01:36:00 02:08:53 02:08:23
439 1259 Eugene Bonner Heavitree running club GBR M60 20 00:29:46 01:36:32 02:08:56 02:07:44
440 1669 Simon Ashford Hitchin Running Club GBR M45 47 00:30:26 01:40:37 02:09:06 02:08:41
441 1285 Urszula Wlodarek dentalCARE team POL F50 7 00:29:57 01:38:33 02:09:09 02:08:52
442 1615 Amy Bokota CYP F18 17 00:29:38 01:37:13 02:09:10 02:08:05
443 1308 Richard Mason CYP M60 21 00:30:01 01:38:41 02:09:14 02:07:43
444 1745 Jackie Tombs GOSPORT ROAD RUNNERS GBR F65 1 00:29:45 01:36:19 02:09:20 02:08:47
445 1321 Helena Karabcíková KaMiKadze run SVK F45 9 00:28:17 01:35:59 02:09:26 02:09:15
446 1720 Balintne Csepe FUTAZAS RUNNING TEAM HUN F40 25 00:28:54 01:38:22 02:09:28 02:08:59
447 1262 Julia Patefield Garstang Running Club GBR F50 8 00:30:48 01:38:39 02:09:29 02:06:55
448 1383 Lisa Cooper GBR F40 26 00:28:38 01:37:52 02:09:36 02:09:06
449 1740 Vladimir Sadikov MFA AND FRIENDS CYP M30 84 00:25:59 01:32:35 02:09:45 02:09:41
450 1359 Claire Banks GBR F18 18 00:26:26 01:36:34 02:09:47 02:09:39
451 1626 Symeon Gouliamtzis GRE M18 60 00:29:04 01:36:57 02:09:48 02:08:57
452 1771 Ester Saban SHVOONG TRAVEL ISR F50 9 00:30:36 01:39:06 02:09:52 02:08:28
453 1857 Larry Ladenheim ISR M60 22 00:27:04 01:37:10 02:09:58 02:09:51
454 1095 Ryszard Walendziak MALBORSKI KLUB LEKKOATLETYCZNY BOĆKA POL M45 48 00:27:54 01:36:48 02:09:58 02:09:55
455 1237 James Addison Colombo Concurs GBR M30 85 00:26:58 01:35:49 02:10:04 02:09:50
456 1445 Melanie Stephen GBR F50 10 00:29:32 01:38:15 02:10:08 02:09:34
457 1808 Loucas Stavrinou DRO.ME.A. RACING CYP M40 50 00:28:28 01:36:25 02:10:15 02:09:54
458 1585 Greg Walters GBR M60 23 00:28:19 01:35:37 02:10:20 02:10:11
459 1113 Patrick Partouche ISR M40 51 00:28:44 01:36:24 02:10:39 02:10:10
460 1698 Jenny Froud Basingstoke and Mid Hants AC GBR F65 2 00:30:07 01:38:38 02:10:48 02:10:25
461 1256 Karen Galea GBR F40 27 00:31:54 01:39:59 02:10:51 02:07:39
462 1685 Ivan Kuznetsov RUS M30 86 00:30:08 01:36:51 02:10:51 02:09:25
463 1814 Avner Pinchas SHVOONG TRAVEL ISR M60 24 00:28:01 01:38:25 02:10:56 02:10:33
464 1873 Patrick Maina CYP M18 61 00:29:36 01:40:23 02:11:05 02:10:54
465 1870 Nigel Radcliffe PAPHOS RUNNING CLUB CYP M65 11 00:30:17 01:39:56 02:11:05 02:10:41
466 1309 Enrique Baqueiro Redway Runners GBR M55 27 00:30:15 01:39:19 02:11:14 02:10:43
467 1869 Alina Kobylynska UKR F18 19 00:29:21 01:39:04 02:11:28 02:11:16
468 1362 Eugenia Olkhovaya Crazy Russians RUS F40 28 00:29:18 01:38:41 02:11:33 02:11:12
469 1896 Dean Stewart GBR M18 62 00:28:18 01:39:16 02:11:36 02:11:14
470 1381 Emma Hirst 5 medical regiment CYP F18 20 00:29:22 01:39:34 02:11:40 02:11:28
471 1331 Mariola Tokarska Activrun Namysłów POL F40 29 00:27:51 01:38:42 02:11:44 02:11:27
472 1502 Anne Beard GBR F50 11 00:30:12 01:40:08 02:11:46 02:10:44
473 1420 Ekaterina Tcvetkova RUS F30 47 00:30:53 01:40:55 02:11:50 02:11:10
474 1299 Shainie Watson GBR F40 30 00:31:37 01:42:10 02:11:54 02:11:49
475 1841 Lisa Überbacher AUT F30 48 00:31:14 01:42:07 02:11:55 02:11:44
476 1503 Karen Llewelyn Torfaen Runners GBR F55 8 00:30:44 01:40:12 02:11:57 02:10:55
477 1427 Dani Kapeluschnik ISR M65 12 00:31:08 01:41:06 02:12:26 02:12:09
478 1376 Yuri Suzuki JPN F18 21 00:32:39 01:39:56 02:12:38 02:11:54
479 1819 Anna Foghammar SWE F50 12 00:28:21 01:39:45 02:12:49 02:12:38
480 1532 Yulia Chelyuskina Iloverunning CYP F30 49 00:31:12 01:39:48 02:12:54 02:11:55
481 1394 Dawn Dyer GBR F55 9 00:28:22 01:42:17 02:13:04 02:12:11
482 1008 Sharona Mayer SHVOONG TRAVEL ISR F45 10 00:31:44 01:39:07 02:13:11 02:10:35
483 1667 Eliran Harush move ISR M30 87 00:29:42 01:36:23 02:13:11 02:12:29
484 1770 James Sidney Olswang SHVOONG TRAVEL ISR M18 63 00:31:44 01:39:07 02:13:11 02:10:35
485 1675 Viktoriia Radzivill UKR F30 50 00:32:07 01:41:48 02:13:15 02:12:16
486 1405 Héloïse Waterloos BEL F18 22 00:30:34 01:40:07 02:13:19 02:12:39
487 1435 Fabiano D’andrea ITA M30 88 00:29:33 01:39:53 02:13:36 02:13:09
488 1335 Elizabeth Hiner Riverside Runners St.Neots GBR F40 31 00:28:54 01:39:20 02:13:36 02:13:19
489 1386 Anand Popatlal Laxmidas CYP M30 89 00:30:47 01:41:30 02:13:41 02:13:19
490 1138 Ganna Tereshchenko POL F18 23 00:28:46 01:41:42 02:13:47 02:13:17
491 1389 Tetyana Monayeva First School of Natural Running UKR F40 32 00:30:28 01:41:06 02:13:55 02:13:27
492 1764 Itai Ofer SHVOONG TRAVEL ISR M30 90 00:30:50 01:41:58 02:13:55 02:12:18
493 2558 Gil Tobul SHVOONG TRAVEL ISR M45 49 00:30:49 01:41:58 02:13:55 02:12:18
494 1821 Rupesh Shah STANMORE-ACTIVE GBR M40 52 00:32:09 01:40:36 02:14:00 02:13:54
495 1238 Moshe Vanounou ISR M40 53 00:31:42 01:42:38 02:14:08 02:13:57
496 1311 Elke Weisener GER F60 3 00:33:07 01:42:01 02:14:11 02:13:58
497 1462 Paul Casey PAPHOS RUNNING CLUB CYP M55 28 00:27:05 01:38:40 02:14:18 02:14:03
498 1426 Anita Halai STANMORE-ACTIVE CYP F30 51 00:28:51 01:40:24 02:14:18 02:14:06
499 1762 Gali Mor SHVOONG TRAVEL ISR F40 33 00:29:08 01:39:04 02:14:20 02:13:54
500 1628 Christina Dehms GER F30 52 00:32:08 01:42:24 02:14:22 02:13:38
501 1384 Eszter Márton-szucs HUN F18 24 00:28:45 01:40:15 02:14:27 02:14:12
502 1454 Nathalie Schmidt CYP F30 53 00:29:39 01:39:30 02:14:37 02:14:18
503 1655 Anna Ivanova LAT F18 25 00:32:53 01:43:30 02:14:37 02:14:20
504 1623 Johnathan Glover GBR M18 64 00:34:09 01:43:41 02:14:42 02:13:21
505 1801 Alexander Georgiou DRO.ME.A. RACING CYP M30 91 00:32:25 01:43:23 02:14:43 02:14:19
506 1810 Lazaros Hoppas DRO.ME.A. RACING CYP M50 33 00:32:25 01:43:22 02:14:47 02:14:25
507 1778 Ami Debesh ISR M55 29 00:32:02 01:41:17 02:14:50 02:11:52
508 1469 Jayne Walters GBR F45 11 00:32:20 01:43:19 02:14:59 02:14:10
509 1043 Miki Nestor ROM F40 34 00:30:40 01:44:10 02:15:03 02:14:43
510 1416 Avril Acres Bracknell Forest Runners GBR F50 13 00:30:50 01:42:12 02:15:03 02:13:47
511 1900 Monika Schelling Eintracht Frankfurt Triathlon GER F45 12 00:30:06 01:42:07 02:15:17 02:14:17
512 1856 Ewelina Junczyk Ironramengirl POL F18 26 00:31:09 01:42:08 02:15:32 02:15:09
513 1617 Alejandro Pardo Castro ESP M18 65 00:32:39 01:45:21 02:15:33 02:15:10
514 1540 Kaitlin Burcher GER F30 54 00:30:20 01:42:39 02:15:35 02:15:16
515 1633 Tasos Yiannakou CYP M30 92 00:28:15 01:41:20 02:15:40 02:15:31
516 1301 Gill Borthwick GBR F50 14 00:30:33 01:42:34 02:15:41 02:15:10
517 1295 Roderick Morris GBR M55 30 00:30:02 01:40:50 02:15:42 02:14:12
518 1654 Stefan Otto GER M30 93 00:28:03 01:37:41 02:15:49 02:15:19
519 1828 Zina Socratous DRO.ME.A. RACING CYP F45 13 00:32:28 01:44:08 02:16:02 02:15:37
520 1342 Lilla Petho HUN F18 27 00:30:38 01:41:27 02:16:09 02:14:49
521 1344 Petra Várhelyi HUN F18 28 00:30:38 01:41:27 02:16:10 02:14:49
522 1277 Iris Degryse BEL F30 55 00:31:05 01:43:37 02:16:15 02:15:35
523 1432 Vladimir Dvogovski ISR M50 34 00:30:52 01:40:39 02:16:38 02:15:37
524 1806 Maria Logginou DRO.ME.A. RACING CYP F45 14 00:32:28 01:44:36 02:16:39 02:16:15
525 1310 Nona Alina Elena Georgescu AtletIS ROM F18 29 00:29:29 01:41:15 02:16:39 02:16:14
526 1198 Roxana Petronela Onofrei AtletIS ROM F18 30 00:28:40 01:41:15 02:16:39 02:16:15
527 1888 Doris Schoger GER F30 56 00:33:28 01:45:19 02:16:46 02:14:31
528 1459 Edward Parkinson GBR M30 94 00:32:30 01:46:11 02:16:49 02:15:35
529 1518 Fiona Greig BRJ Run and Tri GBR F50 15 00:31:48 01:42:54 02:16:50 02:16:16
530 1251 Eoin Tweeddale Redway Runners GBR M55 31 00:27:29 01:40:10 02:16:52 02:15:05
531 1779 Boguslawa Kordowska LUX TORPEDA MALOPOLSKA POL F40 35 00:29:58 01:43:53 02:17:00 02:16:34
532 1498 Ilias Gerogiannis GRE M45 50 00:33:01 01:41:08 02:17:03 02:16:17
533 1318 Joanne Prendergast Blackley Walk 2 Run GBR F45 15 00:31:30 01:44:47 02:17:06 02:16:28
534 1414 Beckie Prendergast Blackley Walk 2 Run GBR F18 31 00:30:01 01:44:47 02:17:06 02:16:29
535 1404 János Szalai HUN M40 54 00:31:17 01:43:21 02:17:11 02:15:22
536 1281 Karen Lawrence Redway Runners GBR F55 10 00:32:14 01:44:23 02:17:16 02:16:44
537 1780 Konstantinos Dimitriou CYP M30 95 00:30:34 01:41:01 02:17:18 02:16:50
538 1486 Tia Jarvis Medway Fit GBR F55 11 00:31:39 01:45:26 02:17:21 02:17:15
539 1897 John Ellis UAE M65 13 00:31:57 01:44:13 02:17:25 02:16:47
540 1222 Paul Marlow Kettering Town Harriers GBR M50 35 00:28:29 01:33:36 02:17:50 02:16:45
541 1223 Amanda Marlow Kettering Town Harriers GBR F50 16 00:32:32 01:45:02 02:17:50 02:15:34
542 1592 Chapper Boulton Frome Running club GBR M55 32 00:26:42 01:40:49 02:17:50 02:17:39
543 1453 Angela Wallis Forest of Dean Canisports GBR F60 4 00:31:18 01:44:12 02:17:52 02:17:15
544 1352 Anne Opute GBR F50 17 00:36:11 01:46:44 02:17:57 02:17:57
545 1409 Ann Davidson Falkland Trail Runners GBR F60 5 00:31:10 01:44:06 02:17:59 02:17:28
546 1724 Zoltan Szoke FUTAZAS RUNNING TEAM HUN M30 96 00:27:46 01:40:20 02:18:04 02:17:30
547 1616 Davina Bowling GBR F70 1 00:31:52 01:44:43 02:18:08 02:16:09
548 1797 Diane Hufford Riverside Runners St.Neots GBR F55 12 00:30:11 01:44:51 02:18:18 02:18:01
549 1799 Trevor Hufford Riverside Runners St.Neots GBR M60 25 00:30:11 01:44:50 02:18:19 02:18:02
550 1418 Gabriel Kryczka Kochane Zwierzaki POL M40 55 00:30:30 01:44:15 02:18:24 02:17:48
551 1822 Salam Amer ISR M40 56 00:29:00 01:42:59 02:18:40 02:18:22
552 1761 Merav Ben Uziel SHVOONG TRAVEL ISR F40 36 00:32:18 01:44:41 02:18:42 02:18:17
553 1895 Joseph Allen Scots Guards GBR M18 66 00:29:11 01:42:06 02:18:44 02:18:23
554 1372 Anat Haj ISR F30 57 00:29:04 01:43:04 02:19:02 02:18:44
555 1474 Aviram Yosef ISR M30 97 00:27:30 01:41:52 02:19:30 02:19:18
556 1664 Kornela Lupa POL F45 16 00:29:48 01:44:25 02:19:35 02:19:18
557 1802 Constantinos Kypriotis DRO.ME.A. RACING CYP M40 57 00:32:03 01:45:54 02:19:47 02:18:48
558 1647 Shai Aisner ISR F18 32 00:33:05 01:45:35 02:19:47 02:19:41
559 1408 Louise Drew GBR F30 58 00:30:35 01:44:47 02:19:48 02:19:22
560 1708 Andreas Florides DRO.ME.A. RACING CYP M30 98 00:31:21 01:45:51 02:19:54 02:19:08
561 1749 Joanne Hopkins GOSPORT ROAD RUNNERS GBR F40 37 00:32:38 01:46:33 02:19:55 02:19:20
562 1417 Paula Pearce Gosport Road Runners GBR F30 59 00:32:38 01:46:34 02:19:56 02:19:21
563 1396 Anita Chambers GBR F55 13 00:29:00 01:42:25 02:20:03 02:19:10
564 1818 Maor Elhiani SHVOONG TRAVEL ISR M45 51 00:31:31 01:44:16 02:20:05 02:17:34
565 1475 Joanne Watson GBR F40 38 00:32:10 01:45:48 02:20:07 02:19:47
566 1862 Dror Dvash ISR M60 26 00:33:36 01:45:21 02:20:15 02:17:18
567 1484 Peter Corker GBR M60 27 00:31:17 01:43:55 02:20:25 02:18:18
568 1506 Jaroslav Sadlon DoveRun SVK M45 52 00:30:43 01:45:29 02:20:25 02:19:08
569 1509 Pamela Williams Torfaen Runners GBR F60 6 00:31:37 01:44:35 02:20:48 02:19:52
570 1190 Phillip Bates GBR M50 36 00:30:25 01:46:52 02:20:52 02:19:57
571 1672 Sharon Shalev ISR F50 18 00:32:48 01:46:26 02:20:56 02:20:40
572 1538 Stephanie Hall GBR F18 33 00:32:27 01:46:24 02:20:58 02:20:33
573 1783 Simon Davis GBR M30 99 00:33:13 01:47:51 02:20:59 02:20:27
574 1283 Leigh Steere Redway Runners GBR F50 19 00:32:14 01:47:01 02:21:00 02:20:28
575 1717 Gellert Szabo FUTAZAS RUNNING TEAM HUN M30 100 00:29:22 01:46:39 02:21:06 02:20:50
576 1701 Peter Eskandar DHL RUNNING TEAM CYP M30 101 00:33:32 01:46:25 02:21:10 02:20:40
577 1402 Jane Reddyhoff CYP F45 17 00:28:19 01:44:04 02:21:12 02:21:10
578 1312 Stephen Scott Redway Runners GBR M60 28 00:32:26 01:46:32 02:21:14 02:19:45
579 1493 Riitta Wood FRAMLINGHAM FLYERS GBR F60 7 00:32:25 01:46:33 02:21:14 02:19:46
580 1738 Stephen Matthew Kakouris MFA AND FRIENDS CYP M18 67 00:30:03 01:44:23 02:21:15 02:20:57
581 1563 Ronen Lin ISR M65 14 00:38:54 01:35:59 02:22:10 02:19:51
582 1307 Jackie Mason GBR F55 14 00:32:06 01:47:55 02:22:17 02:20:46
583 1726 Andrea Turos FUTAZAS RUNNING TEAM HUN F50 20 00:32:15 01:47:06 02:22:20 02:21:28
584 1230 Deborah Dryden GBR F30 60 00:32:15 01:48:15 02:22:27 02:21:39
585 1231 Dawn Starkey GBR F50 21 00:32:14 01:48:14 02:22:27 02:21:40
586 1167 Roman Hazha UKR M40 58 00:31:55 01:49:31 02:22:35 02:22:22
587 1164 Olena Stets UKR F40 39 00:31:55 01:49:31 02:22:35 02:22:25
588 1424 Gary Jenkinson Village Road Runners SVK M50 37 00:30:41 01:46:04 02:22:58 02:22:33
589 1458 Crystal White GBR F30 61 00:32:24 01:46:11 02:23:06 02:21:53
590 1561 Yi Xuan Seah GBR F18 34 00:32:45 01:46:30 02:23:27 02:22:48
591 1560 Hanzhe Lu GBR M18 68 00:32:45 01:46:31 02:23:27 02:22:48
592 1772 Aviv Ravid SHVOONG TRAVEL ISR M40 59 00:33:05 01:47:41 02:23:38 02:22:32
593 1872 Gary Adams CYP M30 102 00:29:38 01:45:58 02:23:42 02:23:31
594 1542 Anna Vikersjö PAPHOS RUNNING CLUB CYP F50 22 00:33:00 01:47:21 02:23:52 02:23:30
595 1280 Jodi Gillon CHE F30 62 00:30:35 01:47:37 02:24:12 02:23:42
596 1473 Franziska Christau GER F18 35 00:36:40 01:52:53 02:24:41 02:22:38
597 1732 Rudolf Dely FUTAZAS RUNNING TEAM HUN M40 60 00:32:30 01:49:16 02:24:44 02:24:01
598 1773 Robert Townsend SWINDON STRIDERS GBR M60 29 00:31:46 01:48:04 02:25:00 02:23:50
599 1728 Timea Hegedus FUTAZAS RUNNING TEAM HUN F30 63 00:32:26 01:48:01 02:25:02 02:23:40
600 1511 Rachael Williams CYP F30 64 00:34:55 01:52:25 02:25:04 02:23:55
601 1553 Daniel Zytner ISR M55 33 00:33:47 01:50:40 02:25:09 02:23:52
602 1552 Shay Zytner ISR M30 103 00:33:47 01:50:40 02:25:09 02:23:52
603 1465 Debbie Dickinson Redway Runners GBR F50 23 00:32:17 01:48:49 02:25:29 02:24:36
604 1298 Hazel Carr Redway Runners GBR F55 15 00:33:11 01:49:45 02:25:38 02:23:37
605 1868 Ksenia Chachina RUS F40 40 00:34:54 01:52:28 02:25:40 02:23:45
606 1817 Yuval Guy SHVOONG TRAVEL ISR 00:33:09 01:50:33 02:25:48 02:24:42
607 1366 Meera Shah STANMORE-ACTIVE GBR F40 41 00:33:55 01:49:50 02:25:48 02:22:31
608 1393 Elizabeth Bailey GBR F45 18 00:30:27 01:44:33 02:25:53 02:23:47
609 1632 Giedre Songailiene NEKO Runners LIT F40 42 00:33:31 01:50:52 02:25:57 02:25:11
610 1429 Malcolm Marchant GBR M60 30 00:34:13 01:51:45 02:26:21 02:25:40
611 1494 Rachael Bignall Massey Ferguson RC GBR F45 19 00:33:26 01:51:12 02:26:21 02:25:18
612 1867 Anastasia Yurina I love running RUS F30 65 00:33:36 01:51:28 02:26:30 02:26:10
613 1463 Susan Hampshire Billericay Striders CYP F60 8 00:31:41 01:50:06 02:26:33 02:26:27
614 1706 Christos Papadopoulos DRO.ME.A. RACING CYP M40 61 00:31:22 01:45:53 02:26:35 02:25:50
615 1448 Michael Devonald Redway Runners GBR M55 34 00:32:58 01:48:28 02:26:42 02:23:29
616 1547 Gemma Scorgie GBR F30 66 00:33:07 01:51:15 02:26:44 02:26:33
617 1439 Ola Alara Redway Runners GBR F55 16 00:34:15 01:51:56 02:26:57 02:25:52
618 1807 Anastasia Kyprianou DRO.ME.A. RACING CYP F45 20 00:33:41 01:51:24 02:27:02 02:26:37
619 1477 Elaine Charles GBR F55 17 00:32:27 01:50:37 02:27:06 02:26:36
620 1333 Yuliya Maksimova RUS F30 67 00:31:01 01:49:47 02:27:08 02:26:53
621 1826 Guivara Chicko EV ZIN RUNNING CLUB CYP M18 69 00:32:22 01:49:39 02:27:09 02:24:03
622 1529 Sarah Gladwin Redway Runners GBR F30 68 00:33:57 01:52:22 02:27:10 02:24:25
623 1401 Attila Bognar Klub-háromszázhat HUN M40 62 00:33:30 01:49:59 02:27:15 02:25:59
624 1612 Dmitry Groshev RUS M18 70 00:30:13 01:48:24 02:27:20 02:27:03
625 1411 Gayle Terry GBR F30 69 00:30:34 01:49:19 02:27:24 02:27:14
626 1689 Dmitriy Vasilev RUS M30 104 00:34:54 01:52:27 02:27:26 02:25:31
627 1157 Cristian Falevici C.S. RAPID BUCHAREST ROM M55 35 00:37:58 01:51:14 02:27:30 02:19:38
628 1611 Daniel Charman CYP M18 71 00:28:51 01:46:29 02:27:32 02:26:47
629 1377 Donna Mckeown Village Road Runners GBR F45 21 00:33:27 01:51:32 02:27:35 02:25:25
630 1658 Brian Bonson Redway Runners GBR M55 36 00:32:37 01:50:51 02:27:37 02:27:05
631 1699 Dimitris Giannakou CYP M30 105 00:26:29 01:42:46 02:27:49 02:27:36
632 1687 Nikolett Grosz HUN F30 70 00:30:00 01:49:26 02:27:53 02:27:43
633 1686 Tamas Sipos HUN M30 106 00:30:01 01:49:26 02:27:53 02:27:43
634 1489 Tony Marsh GBR M60 31 00:31:04 01:48:30 02:27:55 02:26:41
635 1543 Fiona Weedon West Coast Runners CYP F65 3 00:33:59 01:51:35 02:28:16 02:27:45
636 1497 Oleg Pakhov Karmapa RUS M45 53 00:31:39 01:47:23 02:28:29 02:27:20
637 1355 Eran Mandel ISR M45 54 00:35:39 01:53:23 02:28:42 02:25:02
638 1746 Angela Claridge GOSPORT ROAD RUNNERS GBR F50 24 00:33:59 01:50:39 02:28:44 02:28:10
639 1753 Lara Blake GOSPORT ROAD RUNNERS GBR F40 43 00:34:00 01:50:39 02:28:44 02:28:10
640 1742 Debra Humphreys GOSPORT ROAD RUNNERS GBR F55 18 00:34:00 01:50:38 02:28:44 02:28:11
641 1747 Claire Tallack GOSPORT ROAD RUNNERS GBR F45 22 00:34:00 01:50:38 02:28:44 02:28:11
642 1723 Tunde Dr. Devai FUTAZAS RUNNING TEAM HUN F55 19 00:33:50 01:52:56 02:29:01 02:28:54
643 1235 Christos Georgiadis CYP M30 107 00:30:44 01:48:02 02:29:30 02:29:04
644 1356 Ricky Goldshmidt ISR F45 23 00:35:39 01:53:25 02:29:36 02:25:55
645 1279 Eli Tzemch ISR M55 37 00:35:38 01:53:25 02:29:36 02:26:21
646 1467 Arik Dimo ISR M50 38 00:35:38 01:53:24 02:29:36 02:26:22
647 1422 Rachel Hubbard GBR F30 71 00:33:14 01:52:34 02:29:36 02:29:13
648 1627 Meike Larsen GER F18 36 00:32:19 01:50:41 02:29:45 02:29:02
649 1566 Sue Crust New Marske Harriers GBR F60 9 00:35:13 01:54:40 02:30:05 02:29:39
650 1407 Ilze Merirande LAT F30 72 00:33:40 01:53:25 02:30:24 02:30:07
651 1659 Gabriella Kyriacou CYP F30 73 00:32:27 01:51:17 02:30:31 02:30:04
652 1763 Guy Holzer SHVOONG TRAVEL ISR M40 63 00:36:41 01:56:53 02:30:31 02:28:53
653 1464 Amanda Berry GBR F55 20 00:33:22 01:53:15 02:30:44 02:29:01
654 1010 Caroline Mcevaddy Redway Runners GBR F55 21 00:34:56 01:55:16 02:30:50 02:30:13
655 1527 Ann Green Kirkby Milers AC GBR F55 22 00:35:55 01:52:08 02:30:56 02:29:44
656 1700 Victoria Kimonides LOGICOM RUNNING TEAM CYP F45 24 00:32:01 01:51:49 02:31:03 02:30:49
657 1398 Gyula Pasztor HUN M40 64 00:36:10 01:53:57 02:31:12 02:28:09
658 1718 Nikolett Toth FUTAZAS RUNNING TEAM HUN F18 37 00:29:23 01:50:23 02:31:14 02:31:00
659 1466 John Brown Village Road Runners GBR M55 38 00:31:42 01:54:34 02:31:15 02:30:49
660 1556 Jade Louhichi GBR F18 38 00:29:04 01:45:22 02:31:36 02:31:12
661 1324 Gail Corrigan Oldham & Royton GBR F30 74 00:36:19 01:55:53 02:31:38 02:31:16
662 1849 Karim Sahyoun Karim Sahyoun CYP M30 108 00:32:04 01:50:17 02:31:54 02:31:00
663 1610 Sally Elliott GBR F30 75 00:30:16 01:48:34 02:31:55 02:31:18
664 1325 Paul Corrigan Oldham & Royton Harriers GBR M30 109 00:35:02 01:55:55 02:31:56 02:31:34
665 1537 Melissa Ainley USA F30 76 00:30:46 01:53:25 02:32:03 02:31:44
666 1536 Brian Murphy USA M40 65 00:30:46 01:53:25 02:32:03 02:31:45
667 1499 Vassilis Zachos GRE M65 15 00:35:33 01:57:28 02:32:44 02:31:58
668 1500 Aristeidis Liapis GRE M70 6 00:35:33 01:57:28 02:32:44 02:31:59
669 1354 Aleksandr Vdovin RUS M40 66 00:34:50 01:55:04 02:32:53 02:32:19
670 1792 George Aravides ALMYRA RUNNING TEAM CYP M18 72 00:28:23 01:55:53 02:33:06 02:32:44
671 1795 Jeanette Webb O’neill GOSPORT ROAD RUNNERS GBR F50 25 00:37:19 01:57:22 02:33:11 02:32:37
672 1395 Darren Bolton GBR M30 110 00:31:23 01:54:32 02:33:32 02:32:03
673 1388 Niall Sunderland GBR M18 73 00:30:09 01:52:19 02:33:32 02:33:25
674 1440 Sarah Kinsella GBR F30 77 00:31:50 01:54:08 02:33:33 02:33:18
675 1421 Nicola Goodacre GBR F50 26 00:32:49 01:57:18 02:33:43 02:33:24
676 1639 Margarita Theodorou CYP F50 27 00:33:12 01:55:20 02:33:47 02:33:19
677 1613 Andrey Cherevatenko CYP M30 111 00:35:53 01:57:38 02:33:55 02:33:49
678 1306 Amy Croker Redway Runners GBR F18 39 00:33:26 01:56:20 02:33:58 02:32:59
679 1255 Daria Croker Redway Runners GBR F50 28 00:33:25 01:56:17 02:33:58 02:32:59
680 1135 Steve Boothby Redway Runners GBR M50 39 00:33:26 01:56:19 02:33:59 02:32:58
681 1266 Olesya Ignatyeva RUS F30 78 00:37:28 01:57:09 02:34:17 02:32:20
682 1785 Nayna Halai STANMORE-ACTIVE GBR F40 44 00:32:10 01:55:25 02:34:36 02:34:30
683 1517 Karen Morley Redway Runners GBR F40 45 00:37:19 01:57:36 02:34:43 02:33:46
684 1114 Yaniv Kalay ISR M30 112 00:31:35 01:52:46 02:35:17 02:34:48
685 1545 Paola Parente ITA F50 29 00:33:07 01:58:02 02:36:28 02:36:01
686 1431 Teresa Wesley Redway Runners CYP F50 30 00:33:23 01:57:30 02:36:41 02:35:33
687 1452 Haydn Fowler GBR M55 39 00:31:50 02:00:42 02:36:42 02:36:05
688 1507 Cerys Morris GBR F45 25 00:34:55 01:58:42 02:36:55 02:35:47
689 1727 Melinda Kovács FUTAZAS RUNNING TEAM HUN F45 26 00:34:13 01:59:06 02:36:55 02:36:02
690 1648 Eleftherios Matheou CYP M18 74 00:31:45 01:57:46 02:36:57 02:36:53
691 1510 Eleanor Hogg GBR F60 10 00:36:18 01:59:01 02:37:10 02:33:00
692 1625 Danielle Abou Samra LBN F18 40 00:35:01 01:58:47 02:37:11 02:37:08
693 1455 Debora Smith GBR F45 27 00:35:45 02:00:27 02:37:21 02:36:16
694 1705 Sotiris Kyriakou DRO.ME.A. RACING CYP M50 40 00:35:58 01:59:37 02:37:51 02:36:43
695 1704 Marcos Hadjimichael DRO.ME.A. RACING CYP M55 40 00:35:58 01:59:38 02:37:51 02:36:45
696 1743 Chris Nation GOSPORT ROAD RUNNERS GBR F55 23 00:37:28 02:02:10 02:37:55 02:37:13
697 1539 Julie Hodds GBR F50 31 00:36:05 02:00:01 02:37:59 02:37:35
698 1562 Angela Armstrong GBR F40 46 00:36:06 02:00:02 02:38:00 02:37:35
699 1712 Loukia Kombou DRO.ME.A. RACING CYP F45 28 00:37:00 02:02:22 02:38:19 02:36:33
700 1397 Ayshen Rouse Medway Fit GBR F50 32 00:33:58 01:59:27 02:39:12 02:39:06
701 1443 Sonia Dowsett Medway Fit GBR F50 33 00:33:59 01:59:27 02:39:12 02:39:06
702 1428 Grant Cameron GBR M50 41 00:31:44 01:57:48 02:39:13 02:38:47
703 1531 Anzhelika Lastochkina CYP F40 47 00:35:25 01:58:33 02:39:30 02:38:32
704 1635 Daria Kostyuk CYP F30 79 00:36:35 02:01:06 02:39:40 02:39:13
705 1775 Marietta Biczó HUN F40 48 00:36:58 02:00:53 02:40:07 02:39:04
706 1491 Sarah Golley Hook Runners GBR F45 29 00:35:46 02:00:27 02:40:48 02:39:44
707 1504 Natan Ofan ISR M70 7 00:36:22 02:02:16 02:40:51 02:40:34
708 1570 Shital Gohil STANMORE-ACTIVE GBR F45 30 00:35:05 02:00:48 02:41:01 02:40:56
709 1460 Sarah Cleary GBR F45 31 00:36:27 02:02:04 02:41:28 02:39:13
710 1410 Joanne Macdonald GBR F45 32 00:36:26 02:02:05 02:41:28 02:39:14
711 1644 Zsuzsanna Sáradi HUN F30 80 00:34:26 02:00:02 02:41:30 02:41:02
712 1332 Lynda Elmore ALDRIDGE GBR F50 34 00:37:30 02:02:58 02:42:04 02:42:02
713 1476 Natalia Kovalenko RUS F45 33 00:33:49 02:02:18 02:42:30 02:42:06
714 1548 Lisa Forber Beginners2Runners GBR F30 81 00:36:52 02:04:48 02:43:02 02:42:18
715 1549 Jackie Wells Beginers2Runners GBR F40 49 00:36:53 02:04:49 02:43:03 02:42:16
716 1513 Karen Hopkins Beginners2Runners GBR F50 35 00:36:52 02:04:49 02:43:03 02:42:17
717 1766 Hanna Shahak SHVOONG TRAVEL ISR F40 50 00:36:59 01:56:55 02:43:21 02:41:57
718 1501 Ngozi Edi-osagie GBR F50 36 00:31:15 01:57:02 02:43:21 02:42:43
719 1535 Ndidi Edi-osagie GBR F18 41 00:31:15 01:57:04 02:43:22 02:42:42
720 1516 Dan Morley Redway Runners GBR M45 55 00:37:34 02:05:15 02:43:31 02:42:33
721 1528 Lorraine Berry GBR F30 82 00:42:45 02:06:57 02:43:46 02:40:40
722 1391 Ibolya Koncsik BSI HUN F65 4 00:36:25 02:05:41 02:44:01 02:43:32
723 1602 Manjula Vekaria STANMORE-ACTIVE GBR F30 83 00:35:22 02:03:43 02:44:35 02:44:28
724 1768 Lior Aran SHVOONG TRAVEL ISR M45 56 00:42:50 02:06:23 02:45:06 02:45:06
725 1495 Monika Lange-schubert Team Erdinger Alkoholfrei GER F65 5 00:35:04 02:02:58 02:45:12 02:44:59
726 1441 Malcolm Kidby Redway Runners GBR M50 42 00:35:46 02:04:28 02:45:37 02:43:35
727 1488 Claire Whitrick Lawley running club GBR F30 84 00:41:11 02:09:17 02:47:02 02:46:11
728 1461 Lorna Evans Lawley Running Club GBR F30 85 00:41:11 02:09:17 02:47:02 02:46:11
729 1587 Deborah Hopkins Lawley Running Club GBR F50 37 00:41:12 02:09:17 02:47:02 02:46:10
730 1519 Susannah Quinn Redway Runners GBR F30 86 00:39:36 02:09:38 02:47:49 02:47:16
731 1572 Eyal Golan ISR M40 67 00:37:17 02:07:14 02:49:03 02:48:51
732 1748 Dawn Simpson GOSPORT ROAD RUNNERS GBR F45 34 00:37:31 02:07:40 02:49:54 02:49:20
733 1351 Ekaterina Pogorelova RUS F55 24 00:33:25 02:05:59 02:49:59 02:49:34
734 1574 Larisa Gorovaya RUS F45 35 00:38:21 02:07:09 02:50:01 02:49:48
735 1515 Katherine Alderman Redway Runners CYP F45 36 00:38:03 02:07:48 02:50:11 02:48:42
736 1481 Darren Newell GBR M45 57 00:36:34 02:07:19 02:50:16 02:49:44
737 1774 Ildiko Palasti HUN F40 51 00:37:14 02:09:16 02:51:52 02:50:49
738 1571 Samantha Devonald Redway Runners GBR F50 38 00:38:03 02:07:48 02:52:05 02:50:36
739 1637 Michalis Pouros OMONOIA RUNNERS CYP M45 58 00:35:50 02:04:35 02:52:10 02:50:29
740 1767 Gila Aran SHVOONG TRAVEL ISR F40 52 00:42:53 02:12:03 02:52:10 02:52:10
741 1017 Graeme Rouse Medway Fit CYP M55 41 00:38:49 02:08:58 02:52:25 02:52:12
742 1555 Lisa Bullock GBR F55 25 00:34:45 02:07:58 02:52:39 02:52:17
743 1581 Sebastian Andrei Creanga AtletIs DEN M18 75 00:42:13 02:13:05 02:53:38 02:51:48
744 1557 Antoinette Rendle Bushfield Joggers GBR F70 2 00:40:21 02:12:18 02:53:50 02:53:17
745 1524 Nathalie Karaoghlanian CYP F50 39 00:34:58 02:08:39 02:54:06 02:54:03
746 1577 Yoram Cohen ISR M50 43 00:35:37 02:12:41 02:54:21 02:54:15
747 1559 Tamara Savage GBR F60 11 00:41:33 02:14:09 02:54:41 02:53:42
748 1523 Gemma Colburn Lawley Running Club GBR F30 87 00:41:33 02:14:09 02:54:41 02:53:48
749 1520 Amy Carline Lawley Running Club GBR F30 88 00:41:31 02:14:09 02:54:41 02:53:49
750 1586 Sarah Summers Lawley Running Club GBR F45 37 00:41:32 02:14:08 02:54:41 02:53:51
751 1419 Gill Mccolgan GBR F60 12 00:35:15 02:10:22 02:55:34 02:55:23
752 1657 Dalibor Ivanovic BOS M18 76 00:39:29 02:15:42 02:55:35 02:53:23
753 1752 Wendy England GOSPORT ROAD RUNNERS GBR F50 40 00:39:24 02:13:38 02:56:45 02:56:03
754 1840 Julian Engel CYP M18 77 00:37:54 02:13:12 02:56:56 02:56:40
755 1558 Laura Marjoram GBR F40 53 00:37:58 02:13:13 02:57:11 02:56:56
756 1624 Simone Abou Samra LBN F18 42 00:35:02 02:11:58 02:57:27 02:57:23
757 1631 Rajat Chhajer GBR M30 113 00:36:21 02:12:18 02:57:41 02:57:14
758 1530 Marina Borzygina RUS F30 89 00:38:24 02:14:01 02:57:53 02:57:05
759 1656 Zarmin Haskovic BOS M30 114 00:39:29 02:15:42 02:57:53 02:55:41
760 1595 Donna Gorse GBR F45 38 00:38:32 02:12:37 02:58:03 02:57:53
761 1791 Alex Hamilton ST. MICHAELS’ HOSPICE CHARITY CYP M70 8 00:40:48 02:15:11 03:00:26 03:00:13
762 1314 Jacqueline Fowler GBR F55 26 00:30:00 02:00:42 03:02:57 03:02:20
763 1546 Cinzia Parente ITA F55 27 00:40:13 02:19:35 03:03:23 03:02:56
764 1567 Julie Wing GBR F65 6 00:40:57 02:19:34 03:04:55 03:03:37
765 1541 Calin Tunea ROM M60 32 00:41:40 02:15:59 03:05:25 02:57:33
766 1482 Burti Montagu-leon Redway Runners GBR F45 39 00:47:13 02:25:29 03:10:32 03:09:21
767 1568 Lorraine Skupsky USA F65 7 00:39:41 02:20:36 03:10:32 03:10:03
768 1786 Preety Mehta STANMORE-ACTIVE GBR F45 40 00:42:30 02:25:23 03:13:20 03:12:50
769 1620 Cherry Moore CYP F60 13 00:46:06 02:28:15 03:16:14 03:16:07
770 1619 John Moore CYP M60 33 00:46:06 02:28:15 03:16:14 03:16:07
771 1889 Parul Guha STANMORE-ACTIVE GBR F50 41 00:46:54 02:33:13 03:19:15 03:18:17
772 1522 Shila Shah STANMORE-ACTIVE GBR F60 14 00:42:59 02:32:41 03:23:27 03:22:30
773 1550 Sam Greenwood Redway Runners GBR F50 42 00:44:20 02:32:14 03:24:43 03:23:19
774 1578 Laura Dickinson Redway Runners GBR F18 43 00:44:17 02:32:54 03:24:44 03:24:07
775 1569 Julie Keveren Redway Runners GBR F40 54 00:44:25 02:32:15 03:24:44 03:24:07
776 1794 Amanda Saunders Medway Fit GBR F45 41 00:40:56 02:33:03 03:25:36 03:25:30
777 1793 Janice Anderson Medway Fit GBR F65 8 00:40:56 02:33:05 03:25:36 03:25:30
778 1677 Marwan Jwainat I do not have JOR M55 42 00:37:55 02:28:15 03:28:47 03:28:42
779 1451 Teresa Freear CYP F55 28 00:52:05 02:53:34 03:49:42 03:47:43
780 1604 Gemma Waring CYP F30 90 00:52:05 02:53:33 03:49:43 03:47:44