Rank RaceNr Name Team Cat RankCat GunTime ChipTime
1 1002 Gabor Jozsa MS 1 01:09:33 01:09:32
2 1497 Alexander Bryukhankov Dionis MS 2 01:10:15 01:10:15
3 1756 Matthew Leeman TRISUTTO MS 3 01:18:44 01:18:44
4 1498 Sergey Sorokin JAXTOR MS 4 01:19:43 01:19:43
5 1502 Dennis Sorondo Salazar MS 5 01:19:56 01:19:55
6 1018 Holger Federmann TV 1848 Coburg M40 1 01:21:04 01:21:02
7 1001 Fruzsina Bakonyi FS 1 01:21:56 01:21:56
8 1008 Gareth Briggs Northern Ireland Masters M45 1 01:23:56 01:23:54
9 1012 Jaanus Mäe GORUNTARTU MS 6 01:24:42 01:24:41
10 1708 Nikolas Nikolaides Stelios Kyriakides MS 7 01:25:18 01:25:18
11 1706 Theodoros Nikolaides Stelios Kyriakides MS 8 01:25:32 01:25:32
12 1755 Bret Bassett TRISUTTO MS 9 01:25:42 01:25:39
13 1499 Aleksei Belousov sylvia M40 2 01:25:46 01:25:46
14 1009 Luke Beresford Ripley Running Club MS 10 01:25:48 01:25:47
15 1732 Gelu Ilinca Dromea Racing M40 3 01:25:58 01:25:57
16 1014 Peter Wilmott Isle of Wight Road Runners M50 1 01:26:16 01:26:16
17 1019 Dariusz Wisniewski MS 11 01:26:26 01:26:24
18 1697 Chrysanthos Antoniou Stelios Kyriakides M50 2 01:26:41 01:26:38
19 1022 David Hack Richmond & Zetland Harriers M40 4 01:26:42 01:26:39
20 1549 Zsanett Móczó Vasas SC FS 2 01:26:49 01:26:48
21 1034 Ryan Orton Ripley Running Club MS 12 01:27:17 01:27:13
22 1039 Andrew Brown MS 13 01:27:32 01:27:27
23 1010 James Down Redway Runners MS 14 01:27:42 01:27:39
24 1730 Steven Blake Dromea Racing MS 15 01:27:43 01:27:41
25 1007 Ben Martin-dye Datchet Dashers M45 2 01:27:57 01:27:43
26 1032 N I K O L A Y T I K H O V BiM M55 1 01:28:44 01:28:43
27 1011 Alun Wood Parc Bryn Bach RC MS 16 01:29:37 01:29:37
28 1036 Alexander Berezhnoy MS 17 01:29:46 01:29:44
29 1059 Georgy Khidesheli Mitinsky krugal MS 18 01:29:47 01:29:32
30 1031 Igor Matveev I LOVE RUNNING M45 3 01:29:52 01:29:14
31 1547 Zita Kovács Podiart SE F35 1 01:30:21 01:30:19
32 1017 Mark Gorst Tri2O M45 4 01:30:52 01:30:49
33 1603 Nathan Austin Slinn Allstars MS 19 01:31:01 01:30:56
34 1551 Ulrich Haenel FC Erzgebirge Aue M40 5 01:31:01 01:31:00
35 1068 Katie Tucker Redway Runners FS 3 01:31:05 01:31:02
36 1475 Lee Moore M40 6 01:31:14 01:31:08
37 1434 Rich Mcaleer Eastleigh RC MS 20 01:31:17 01:31:17
38 1550 George Panayi Keravnos M45 5 01:31:57 01:31:53
39 1015 Richard Heap Clapham Chasers M45 6 01:32:19 01:32:16
40 1071 Nigel Kitson M45 7 01:32:31 01:32:19
41 1577 Andreas Hadjikoumis KMEATERS CYCLING TEAM M40 7 01:32:32 01:32:06
42 1508 Boguslaw Koziol Gang Różowych Misiów M45 8 01:33:04 01:32:27
43 1060 Vladimir Balter BalterRunningFamily MS 21 01:33:10 01:33:05
44 1630 Vlasis Karavasilis TELMISSOS M40 8 01:33:26 01:33:23
45 1696 Anastasis Theodosiou Stelios Kyriakides MS 22 01:33:26 01:33:23
46 1020 Joseph Twomey MS 23 01:33:29 01:33:25
47 1728 Theodoros Sofokleous Dromea Racing MS 24 01:33:39 01:33:15
48 1729 Maria Soteriou Dromea Racing F35 2 01:33:57 01:33:47
49 1507 Michalis Kikas GSP – Pericles Demetriou MS 25 01:33:59 01:33:55
50 1503 Danny Wade Low Fell Running Club M40 9 01:34:14 01:34:12
51 1179 Jobe Downs MS 26 01:34:15 01:34:08
52 1505 George Harakis MS 27 01:34:19 01:33:44
53 1739 Petros Stylianou EV-ZIN SOMATEIO DROMEON MS 28 01:34:24 01:34:18
54 1506 Nataliia Minarchenko KM Running Club FS 4 01:34:41 01:34:40
55 1029 Michal Szymaniak MilanClubPolonia MS 29 01:34:49 01:34:44
56 1024 Stephen Coleman Astley & tyldesley road runners M55 2 01:34:56 01:34:45
57 1711 Panicos Koumis Stelios Kyriakides M40 10 01:35:07 01:34:59
58 1021 Samuel Jide-banwo Serpentine MS 30 01:35:43 01:34:29
59 1023 Mark Maclaughlan MS 31 01:36:06 01:36:04
60 1040 Vytas Bajoras MS 32 01:36:08 01:35:45
61 1043 Bartlomiej Mierniczak Skawina Biega MS 33 01:36:10 01:35:49
62 1514 Kevin Mace M40 11 01:36:16 01:35:17
63 1442 Simon Parkes Nene Valley Harriers MS 34 01:36:19 01:36:01
64 1703 Andreas Mouskos Stelios Kyriakides M40 12 01:36:26 01:36:20
65 1048 David Thornby Maidstone Harriers M65 1 01:36:29 01:36:21
66 1700 Dimitris Papasavvas Stelios Kyriakides M50 3 01:36:37 01:36:33
67 1094 Andreas Kissas MS 35 01:36:44 01:36:29
68 1047 Jozsef Szabo FTC Triatlon MS 36 01:36:49 01:36:27
69 1754 Isabella Boyer Moulin F40 1 01:36:53 01:36:50
70 1574 Manolis Papadovasilakis MS 37 01:36:55 01:36:35
71 1070 Miloslawa Wasiak PSZCZÓŁKOWSKI TEAM FS 5 01:36:56 01:36:50
72 1629 Petros Markou TELMISSOS M40 13 01:37:27 01:37:24
73 1110 Robert Hanmore MS 38 01:37:44 01:37:20
74 1680 Andreas Georgiadis APOEL MS 39 01:37:49 01:37:40
75 1492 Eniko Kertesz F35 3 01:38:02 01:38:00
76 1025 Cathal Kirwan Farranfore Maine Valley & Project Sky Team M45 9 01:38:13 01:37:05
77 1067 Barry Blackwell Brighton Phoenix M50 4 01:38:19 01:37:29
78 1058 Mathieu De Sutter MS 40 01:38:43 01:38:21
79 1026 Neil Kavanagh Low Fell Running Club MS 41 01:38:48 01:38:47
80 1441 Adam Deeves RAF MS 42 01:39:05 01:38:18
81 1061 Ekaterina Balter BalterRunningFamily FS 6 01:39:05 01:39:01
82 1051 Carl Hopkinson Ripley Running Club M50 5 01:39:24 01:38:44
83 1108 Andy Pigg Telford Harriers M40 14 01:39:39 01:39:30
84 1753 Laura Fidler ETETRISUTTO FS 7 01:39:55 01:39:51
85 1709 Stella Naziri Stelios Kyriakides FS 8 01:39:56 01:39:23
86 1062 Christine Kibble F50 1 01:39:56 01:39:51
87 1562 Andrew Merrett K1 Triathlon M40 15 01:40:15 01:40:14
88 1091 Bryce Holgate M45 10 01:41:09 01:40:19
89 1132 Peter Alway MS 43 01:41:11 01:40:44
90 1666 Apollon Kapodistrias Dromea Racing M40 16 01:41:16 01:41:05
91 1660 Stelios Aristodemou Dromea Racing M40 17 01:41:17 01:41:06
92 1113 Karasev Victor MS 44 01:41:31 01:41:28
93 1567 Bartlomiej Kukucz LKS POGÓRZE MS 45 01:41:33 01:41:20
94 1045 Simon Toms Denmead Striders M45 11 01:41:35 01:41:26
95 1701 Onisiforos Onisiforou Stelios Kyriakides M50 6 01:41:46 01:41:41
96 1477 Arnold Ortlepp Happy Valley Running Club MS 46 01:41:51 01:41:42
97 1134 David Gray M60 1 01:41:53 01:41:29
98 1523 Bradley Salsi MS 47 01:41:57 01:41:48
99 1082 Steve Fear Slinn Allstars M45 12 01:41:58 01:41:15
100 1064 Dejan Cvetkovic Vojska Srbije MS 48 01:42:19 01:41:09
101 1066 Joshua Steele-smith MS 49 01:42:21 01:42:19
102 1641 Christos Petsas Athalassa Park Runners MS 50 01:42:29 01:42:23
103 1049 Jodie Wilmott Isle of Wight Road Runners F35 4 01:42:34 01:42:29
104 1138 Tina Chantrey Stubbington Green F45 1 01:42:36 01:42:01
105 1106 Terry Carter M45 13 01:42:40 01:42:31
106 1105 Matthew Brown York Acorn Running Club M45 14 01:42:42 01:42:33
107 1072 Shaz Wood Doncaster Athletic Club F35 5 01:42:45 01:42:30
108 1137 Olga Kypri Stelios Kyriakides FS 9 01:42:54 01:42:32
109 1133 Arpad Torok Futókör M40 18 01:43:02 01:42:40
110 1030 Steve Walker Telford Harriers M45 15 01:43:04 01:42:56
111 1279 Colin Carey MS 51 01:43:07 01:42:58
112 1234 Vassos Paraskevas Vassos Elia Paraskevas M40 19 01:43:20 01:42:38
113 1750 Louise Parr F40 2 01:43:25 01:42:40
114 1044 Mareks Sirants VSK Noskrien M45 16 01:43:31 01:43:28
115 1563 Philip Dakin Episkopi Runners M50 7 01:43:37 01:42:56
116 1640 Stavros Petsas Athalassa Park Runners M55 3 01:43:39 01:43:28
117 1642 Petros Papapetrou Athalassa Park Runners M55 4 01:43:39 01:43:28
118 1751 Cagan Oztuna ALMYRA TEAM M45 17 01:43:58 01:43:07
119 1053 Andy Bennett MS 52 01:43:59 01:43:42
120 1775 Giovanni Borza Raheny Shamrocks MS 53 01:44:02 01:43:18
121 1685 Elias Sergiou APOEL MS 54 01:44:11 01:43:39
122 1046 Mikhail Gerasimov Volga M50 8 01:44:14 01:44:05
123 1481 James Fairbairn MS 55 01:44:15 01:44:09
124 1089 Christopher Garey Springfield Striders MS 56 01:44:42 01:44:33
125 1112 Mark Gratland Slinn Allstars M50 9 01:44:45 01:43:56
126 1570 Alexey Yankovski KM Running Club MS 57 01:44:53 01:44:51
127 1454 Ewelina Janiszewska KGB Grzmot Komorniki F35 6 01:44:57 01:44:53
128 1100 Andrzej Korytowski KGB Grzmot Komorniki M45 18 01:44:58 01:44:53
129 1055 Hadar Milwidsky On Track F35 7 01:45:00 01:44:58
130 1752 Khadiga Amin FS 10 01:45:06 01:44:49
131 1033 Ian Warton-woods Ripley Running Club MS 58 01:45:18 01:45:12
132 1713 Marios Vlachos EV-ZIN SOMATEIO DROMEON M50 10 01:45:34 01:44:35
133 1712 Savvas Chari EV-ZIN SOMATEIO DROMEON MS 59 01:45:37 01:45:30
134 1101 Theodoros Apeslidis MS 60 01:45:47 01:45:23
135 1689 Giorgos Stavrou APOEL MS 61 01:45:48 01:45:17
136 1542 Chris Christodoulou Cyprus Trail Runners M40 20 01:45:49 01:45:34
137 1093 Mathew Chapple Army Triathlon Association M40 21 01:46:08 01:46:04
138 1494 Dragos State Ciucas X3 MS 62 01:46:21 01:45:13
139 1565 Thomas Wild RAF Akrotiri MS 63 01:46:33 01:46:08
140 1050 Ross Wiggins Burgess Hill Runners MS 64 01:46:38 01:45:47
141 1664 Iacovos Savva Dromea Racing M40 22 01:46:39 01:46:15
142 1135 Nikolai Pitirimov M60 2 01:46:41 01:46:41
143 1035 Paul Standall M45 19 01:46:45 01:46:26
144 1676 Chris Christodoulou Logicom Running Team M40 23 01:46:51 01:46:25
145 1511 Yelizaveta Poliudova F35 8 01:46:55 01:46:06
146 1016 Victor Bennett Telford Harriers M45 20 01:46:56 01:46:48
147 1128 Michael Garden Episkopi Runners MS 65 01:47:05 01:46:57
148 1552 Rebecca Burton Episkopi Runners FS 11 01:47:08 01:46:40
149 1414 Vitalie Budaca MS 66 01:47:11 01:47:01
150 1116 Mihaela Cornea FS 12 01:47:14 01:47:05
151 1633 Lukasz Pawlicki MARATHON TRAVEL MS 67 01:47:14 01:47:01
152 1288 Victoria Bell FS 13 01:47:41 01:47:37
153 1647 Costas Efstathiou Periclis Demetriou M45 21 01:47:50 01:47:16
154 1073 Nicos Katsourides M40 24 01:47:56 01:47:50
155 1142 Kostas Natoudis M40 25 01:47:56 01:47:50
156 1092 Robert Lane Sinfin RC M45 22 01:48:04 01:48:00
157 1065 Ihor Zhadan M45 23 01:48:14 01:48:12
158 1080 James Gilmartin M45 24 01:48:20 01:47:47
159 1553 Patricia Matsouka FS 14 01:48:24 01:48:20
160 1041 Adam Lebioda M45 25 01:48:31 01:48:28
161 1090 Mark Cox M40 26 01:48:37 01:48:15
162 1765 Katrin Kohlbaner TEAM ALPHA FS 15 01:48:45 01:48:37
163 1078 Victoria Doran Telford Harriers F35 9 01:48:54 01:48:42
164 1003 Przemyslaw (paul) Pokorny M40 27 01:48:58 01:48:50
165 1643 Pantelis Panteli Athalassa Park Runners M55 5 01:49:03 01:48:52
166 1223 James Koch MS 68 01:49:08 01:48:38
167 1229 Pavel Svoboda TJ Slavoj Bečov MS 69 01:49:36 01:48:38
168 1076 Tim Ulatowski M40 28 01:49:42 01:48:52
169 1187 Nicholas Lois M40 29 01:49:43 01:49:20
170 1081 Heather Martin-dye Datchet Dashers F35 10 01:49:46 01:49:32
171 1718 Andros Hadjistefanou EV-ZIN SOMATEIO DROMEON M45 26 01:49:54 01:49:54
172 1184 Alison Butlin Ripley Running Club F45 2 01:49:55 01:49:14
173 1681 Christodoulos Papaeftihiou APOEL MS 70 01:49:58 01:49:27
174 1472 Mark Burton Episkopi Runners MS 71 01:50:05 01:49:37
175 1763 Anthousis Andreou MS 72 01:50:09 01:49:57
176 1520 Petros Tzeneralis RunningNews.gr MS 73 01:50:09 01:49:57
177 1534 Yelena Petrova F35 11 01:50:10 01:49:59
178 1182 Pavel Golovin MS 74 01:50:14 01:50:07
179 1735 Giorgos Mertas Dromea Racing MS 75 01:50:17 01:49:52
180 1602 Craig Brett Slinn Allstars M50 11 01:50:19 01:49:24
181 1121 James Studley Episkopi Runners MS 76 01:50:22 01:50:07
182 1727 Andrea Theodorou Dromea Racing FS 16 01:50:28 01:50:23
183 1634 Lukasz Bilski MARATHON TRAVEL M40 30 01:50:29 01:50:25
184 1615 Simon Jones Swindon Striders M45 27 01:50:31 01:49:36
185 1147 Susanna Dominique Dari FS 17 01:50:36 01:49:37
186 1770 Andrei Murzin M40 31 01:50:38 01:50:25
187 1085 Vasil Yaroshevich Runclub Лосиный MS 77 01:50:44 01:50:39
188 1077 Anthony Panton Anthony Panton MS 78 01:50:51 01:50:43
189 1512 James Sanderson MS 79 01:51:16 01:51:04
190 1286 Bekki Miller F35 12 01:51:20 01:51:06
191 1075 Dirk Van Meirvenne MMC BELGIUM M50 12 01:51:32 01:51:19
192 1098 Romualdas Kniuksta Rudamina OK M55 6 01:51:33 01:51:17
193 1063 Yoram Kedem M45 28 01:51:35 01:51:35
194 1686 Themis Kalogeris APOEL M45 29 01:51:45 01:51:14
195 1733 Christiana Andreou Dromea Racing F40 3 01:52:01 01:51:34
196 1691 Loucas Gerimos Periclis Demetriou M55 7 01:52:14 01:52:10
197 1057 Daniel Pampling MS 80 01:52:15 01:51:51
198 1688 Nearchos Lambrinos APOEL M40 32 01:52:17 01:51:28
199 1278 Michael Eames MS 81 01:52:31 01:52:23
200 1536 Richard Mccready K1 Triathlon MS 82 01:52:32 01:51:46
201 1130 Ned Miller M45 30 01:52:40 01:52:27
202 1635 Waldemar Ucieklak MARATHON TRAVEL M55 8 01:52:42 01:52:35
203 1124 Martin Nettelnstroth LG Mettenheim M50 13 01:52:54 01:52:21
204 1136 Olivier Van Aelst MMC BELGIUM M50 14 01:52:57 01:52:13
205 1614 Darren Pettit Swindon Striders M50 15 01:53:01 01:52:05
206 1496 Alex Turner MS 83 01:53:02 01:51:51
207 1621 Chris Mcfaul Gosport Road Runners M45 31 01:53:07 01:52:36
208 1610 Tim Perkins Slinn Allstars M50 16 01:53:09 01:52:19
209 1558 Peter Robinson MS 84 01:53:11 01:52:00
210 1544 Theodoros Themistokleous MS 85 01:53:12 01:53:05
211 1197 Ilias Patsarouchas ILIAS PATSAROUCHAS M55 9 01:53:18 01:52:32
212 1162 Georgios Patsarouchas ILIAS PATSAROUCHAS MS 86 01:53:18 01:52:32
213 1154 Pedro Jose MS 87 01:53:25 01:53:19
214 1095 Andrew Baillie M55 10 01:53:26 01:53:26
215 1659 Charalambos Nicolaou Dromea Racing MS 88 01:53:26 01:53:05
216 1145 Christine Cameron FS 18 01:53:34 01:52:53
217 1611 Glyn Dolman Slinn Allstars M40 33 01:53:38 01:52:25
218 1519 Anastasiia Karpinska MC Kharkiv FS 19 01:53:40 01:53:30
219 1172 Robert Marshall MS 89 01:53:47 01:53:39
220 1096 Krisztián Gebe MS 90 01:53:52 01:53:30
221 1199 Gareth Wilmot Episkopi Runners M55 11 01:53:58 01:53:07
222 1208 Cristobal Munoz Simunovic MS 91 01:54:11 01:53:51
223 1714 Constantinos Pantelides EV-ZIN SOMATEIO DROMEON MS 92 01:54:17 01:53:40
224 1683 Savvas Pattihis APOEL M45 32 01:54:21 01:53:50
225 1305 Patrik Baric M40 34 01:54:22 01:53:30
226 1206 Daniel Suchenia Gang Różowych Misiów M45 33 01:54:23 01:53:42
227 1198 Gary Whitehead Slinn Allstars M45 34 01:54:37 01:53:41
228 1104 Robert Mouzer M65 2 01:55:03 01:54:49
229 1157 George Joseph M60 3 01:55:04 01:53:59
230 1120 Nicola Atkins Telford Harriers F35 13 01:55:05 01:54:54
231 1173 Menelaos Anastasiou M50 17 01:55:06 01:55:05
232 1571 Katherine Edwards FS 20 01:55:15 01:55:02
233 1568 Paula Dogaru FS 21 01:55:15 01:55:05
234 1037 Danny Elliott Ripley Running Club MS 93 01:55:16 01:54:34
235 1149 Tomasz Mazurek M45 35 01:55:16 01:54:59
236 1084 Lisa Watson Ripley Running Club F40 4 01:55:16 01:54:35
237 1271 Dani Street FS 22 01:55:16 01:54:49
238 1662 Christopher Lambrou Dromea Racing M50 18 01:55:24 01:55:04
239 1722 Ovidiu Nicoiu Logicom Running Team MS 94 01:55:27 01:54:50
240 1164 Rita Vanhoorne F60 1 01:55:29 01:55:06
241 1155 Zohar Greenberger Magic Runners M50 19 01:55:36 01:54:41
242 1748 Iliofotos Hadjigeorgiou Logicom Running Team M45 36 01:55:38 01:54:55
243 1115 Tawanda Chitifa M40 35 01:55:39 01:54:55
244 1557 Tengyue Jin MS 95 01:55:56 01:54:47
245 1724 Taras Kasyanchuck Aphrodite Aroma M40 36 01:55:59 01:55:18
246 1160 Richard Beattie Kilmarnock Harriers M65 3 01:56:03 01:55:37
247 1027 Michael Rickus Telford Harriers M55 12 01:56:04 01:55:52
248 1212 Emma Gogna F40 5 01:56:14 01:55:58
249 1684 Aristotelis Constantinides APOEL MS 96 01:56:21 01:56:06
250 1745 Charalambos Charalambous EV-ZIN SOMATEIO DROMEON MS 97 01:56:32 01:55:30
251 1746 Ioan-vasile Ciorba EV-ZIN SOMATEIO DROMEON M40 37 01:56:33 01:55:30
252 1180 Inge Vanderhaeghe MMC BELGIUM F50 2 01:56:34 01:56:14
253 1196 Marie Winkvist Marie Winkvist F45 3 01:56:37 01:55:52
254 1306 Stephen Dawson M40 38 01:56:44 01:56:19
255 1649 Martha Soteriou Periclis Demetriou F45 4 01:56:46 01:56:11
256 1548 Lee Hinton Paphos Running Club M40 39 01:56:46 01:56:32
257 1215 Angela Vinall Telford Harriers F45 5 01:56:48 01:56:34
258 1201 Alexander Windbühler LG Mettenheim M50 20 01:56:50 01:55:55
259 1118 Jennifer Jones F45 6 01:56:52 01:56:05
260 1151 Colin Strachan M60 4 01:56:53 01:56:45
261 1707 Charalampos Kantas Stelios Kyriakides M40 40 01:56:57 01:55:52
262 1186 Wayne Gilhart M40 41 01:57:00 01:56:08
263 1195 Michael Clarke M45 37 01:57:09 01:56:40
264 1189 John Sinclair M60 5 01:57:18 01:56:19
265 1231 Gustav Erlandson Telford Harriers M60 6 01:57:33 01:57:24
266 1109 Scott Hill SRC Southampton MS 98 01:57:41 01:57:07
267 1761 Andrew Rudder THE CLIQUE M45 38 01:57:50 01:57:17
268 1200 Dianne Johannson F45 7 01:57:51 01:57:16
269 1605 Jill Gambrill Slinn Allstars F35 14 01:57:55 01:56:58
270 1125 Petra Herke Lauf für Dein Leben F45 8 01:58:07 01:57:43
271 1054 Brian Rosa M45 39 01:58:07 01:57:32
272 1141 Zurab Nikvashvili M50 21 01:58:20 01:58:09
273 1185 Nick Boulton Stone Master Marathoners M50 22 01:58:21 01:57:17
274 1210 John Barr Bandstanders M65 4 01:58:25 01:57:54
275 1455 Alan Reeves MS 99 01:58:27 01:58:23
276 1699 Florentia Charalambous Stelios Kyriakides F40 6 01:58:28 01:57:52
277 1088 Paul Connolly MS 100 01:58:30 01:57:47
278 1524 Yuri Verbitski MS 101 01:58:45 01:58:32
279 1580 Kyriakos Kourieas M45 40 01:58:47 01:58:25
280 1566 Nigel Aitken Werrington Joggers M55 13 01:58:47 01:57:55
281 1374 Miranda Johnson FS 23 01:58:54 01:58:32
282 1682 Yiannis Christodoulides APOEL M40 42 01:58:59 01:58:46
283 1169 Dmytro Pilipenko Saucony Running Club M45 41 01:59:00 01:58:54
284 1139 William Blackwell M40 43 01:59:18 01:59:09
285 1127 Michal Orzol MS 102 01:59:29 01:59:01
286 1202 Julie Porter F35 15 01:59:35 01:59:01
287 1734 George Spanoudis Dromea Racing M45 42 01:59:38 01:59:28
288 1123 Alexander Vishnevskiy M55 14 01:59:39 01:58:54
289 1207 Mark Pead West Coast Runners M60 7 01:59:50 01:58:58
290 1240 Alexander Chalmers M55 15 01:59:52 01:59:06
291 1518 Stephanos Manolis MS 103 01:59:56 01:59:12
292 1293 Stuart Magness MS 104 01:59:59 01:59:21
293 1166 Andreas Wiesehahn M50 23 02:00:14 01:59:32
294 1429 Ian Bailey COLT M55 16 02:00:24 01:59:20
295 1554 Claire Berry FS 24 02:00:30 01:59:52
296 1052 Richard Price Episkopi Runners MS 105 02:00:34 01:59:44
297 1131 David Dolan MS 106 02:00:35 01:59:40
298 1243 Louise Bromley Telford Harriers FS 25 02:00:42 02:00:28
299 1250 Eleri Davies F35 16 02:00:44 02:00:28
300 1731 Marios Ioannou Dromea Racing M40 44 02:00:48 02:00:03
301 1188 Helmuts Lukacovs SILVA M65 5 02:00:52 02:00:42
302 1205 Chris Kottas M50 24 02:01:01 02:00:13
303 1379 Monika Bružová TJ Slavoj Bečov F40 7 02:01:01 02:00:03
304 1274 Shaun Granville M45 43 02:01:04 02:00:16
305 1268 Gavin Rudkin M50 25 02:01:08 02:00:55
306 1601 Rebecca Oaten Slinn Allstars F35 17 02:01:14 02:00:20
307 1515 Doug Reid M70 1 02:01:18 02:01:08
308 1174 Antonis Stephani M50 26 02:01:45 02:01:45
309 1302 Dinos Stavrides M40 45 02:01:51 02:01:07
310 1747 Kalypso Theocharidou Periclis Demetriou FS 26 02:02:18 02:02:01
311 1228 Stephanie Egleston Telford Harriers F55 1 02:02:20 02:02:02
312 1737 Ouranios Tzamaloukas EV-ZIN SOMATEIO DROMEON M45 44 02:02:20 02:01:17
313 1165 Donald Calmeyn M65 6 02:02:20 02:01:57
314 1665 Georgia Hadjipanayiotou Dromea Racing F35 18 02:02:22 02:02:05
315 1741 Vassilis Protopapas EV-ZIN SOMATEIO DROMEON M45 45 02:02:23 02:01:21
316 1743 Yiannos Ioannou EV-ZIN SOMATEIO DROMEON M50 27 02:02:23 02:01:22
317 1143 Ludovic Lapert FS 27 02:02:28 02:01:46
318 1528 Lucas Anastassiou M50 28 02:02:29 02:01:27
319 1315 Janne Kvale FS 28 02:02:32 02:02:08
320 1521 Chrysanthos Chrysanthou M50 29 02:02:35 02:02:35
321 1171 Kamila Kirstein Gang Różowych Misiów FS 29 02:02:35 02:01:52
322 1177 Neofytos Kleanthous M40 46 02:02:35 02:02:14
323 1516 Dóra Debreczeni Adidas Runners Budapest FS 30 02:02:39 02:01:50
324 1283 Anthony Posthumus MS 107 02:02:42 02:02:03
325 1448 David Nance Tamar Trotters M60 8 02:02:50 02:02:28
326 1097 Christopher Royle MS 108 02:02:52 02:01:41
327 1619 Paul Humphreys Gosport Road Runners M50 30 02:03:14 02:02:09
328 1303 Kasandra Kozlowska FS 31 02:03:14 02:02:38
329 1346 Nelli Zolotareva FS 32 02:03:24 02:02:27
330 1495 Alexandra State Ciucas X3 FS 33 02:03:32 02:02:24
331 1768 Gary Smith WEST HAM M45 46 02:03:37 02:02:37
332 1533 Marcel Kehler MS 109 02:03:46 02:02:40
333 1292 Anthony Gray MS 110 02:03:47 02:02:59
334 1333 Irena Bakova F40 8 02:04:14 02:03:05
335 1690 Andrian Curtis M65 7 02:04:18 02:03:51
336 1273 Rebecca Granville F40 9 02:04:24 02:03:38
337 1486 Trish Browne F40 10 02:04:24 02:03:35
338 1297 Mareilla Schubert SV Bayreuth F35 19 02:04:27 02:03:16
339 1267 Peter Hopkinson M50 31 02:04:27 02:04:14
340 1645 Nigel Radcliffe St/ Michael’s Hospice Charity M65 8 02:04:28 02:04:11
341 1581 Alex Christou MS 111 02:04:31 02:04:07
342 1219 Julie Boulton Stone Master Marathoners F50 3 02:04:40 02:03:35
343 1146 Magdalena Zdrojewska fabryka triathlonu F40 11 02:04:47 02:03:46
344 1324 Peter Vine M65 9 02:04:49 02:03:51
345 1535 Paul Austin M50 32 02:04:54 02:04:27
346 1488 Barbara Harding F60 2 02:04:57 02:04:31
347 1491 Pál Molnár M50 33 02:04:59 02:04:41
348 1129 Robert Bogya M40 47 02:05:04 02:04:46
349 1307 Phil Horner Garstang M45 47 02:05:19 02:04:10
350 1265 Stefan Otto MS 112 02:05:23 02:04:17
351 1262 Claire Valentine-gibson Stone Master Marathoners F40 12 02:05:35 02:04:29
352 1529 Eva Lisnkova F35 20 02:05:36 02:04:24
353 1573 Peter Clegg M65 10 02:05:47 02:05:00
354 1539 Alvaro Lopes Cardoso M40 48 02:05:47 02:05:04
355 1252 Sophia Moldenhauer Sophia F35 21 02:05:49 02:04:37
356 1251 Stefan Telschow Stefan Telschow M45 48 02:05:49 02:04:37
357 1575 Petra Matthew-brown Episkopi Runners FS 34 02:05:50 02:04:50
358 1294 Karolina Oganesyan MS 113 02:05:52 02:05:47
359 1298 Aleksandr Klepikov M55 17 02:06:05 02:04:50
360 1248 Emily Jefferies FS 35 02:06:15 02:05:54
361 1275 Fionna Ogilvie Hunters Bog Trotters FS 36 02:06:17 02:05:52
362 1256 Emma England Bodmin Womens running club F45 9 02:06:18 02:05:31
363 1087 Barbara Lowndes Maltby Running Club F55 2 02:06:21 02:05:18
364 1417 Mikael Persson Batman & Robin MS 116 02:06:26 02:06:14
365 1122 Roy Kiwak Magic Runners M40 49 02:06:29 02:05:54
366 1652 Andreas Charalambous ALMYRA TEAM M45 49 02:06:36 02:05:49
367 1242 Anand Popatlal Laxmidas MS 117 02:06:38 02:06:13
368 1287 Kayleigh Pettit Episkopi Runners FS 37 02:06:40 02:06:23
369 1156 Daniel Hazell MS 118 02:06:49 02:05:49
370 167 Adi Dror Magic Runners M50 34 02:06:54 02:06:34
371 1152 Irina Chikhacheva Deer F35 22 02:07:07 02:07:03
372 1161 Avi Yarkoni Tri-Go M55 18 02:07:11 02:06:13
373 1336 Daniel Savory M40 50 02:07:15 02:06:17
374 1241 Robert Maly M45 50 02:07:42 02:07:07
375 1742 Cristakis Manoli EV-ZIN SOMATEIO DROMEON M50 35 02:07:43 02:07:07
376 1576 Gail Corrigan OLDHAM & ROYTON F35 23 02:07:56 02:07:23
377 1148 Nicoletta Saterini FS 38 02:07:58 02:06:58
378 1272 Geoff Dixon M60 9 02:08:11 02:07:44
379 1648 Despo Efstathiou Periclis Demetriou F40 13 02:08:46 02:08:12
380 1321 Gerlinde Karn TV Rheinzabern F50 4 02:08:56 02:07:57
381 1474 Octavian Mircea Project Sky Team MS 119 02:09:01 02:07:51
382 1375 Joe Roberts Project Sky Team M45 51 02:09:01 02:07:51
383 1569 Demetris Panagiotou MS 120 02:09:06 02:08:32
384 1493 Elle Latham FS 39 02:09:17 02:08:14
385 1217 Caroline Boyd Southern Maltby Running Club F65 1 02:09:28 02:08:25
386 1181 Simon Ashford British Airways AC M45 52 02:09:31 02:08:43
387 1213 Jyrki Martikainen Järvenpää Runners M60 10 02:09:38 02:09:13
388 1258 Lesley Marshall Hamilton Harriers FS 40 02:09:55 02:09:15
389 1099 Andy Rimmer Episkopi Runners M45 53 02:09:56 02:09:39
390 1348 Christos Christoforou M50 36 02:09:58 02:09:19
391 1559 Michael Bostanjoglo M45 54 02:10:03 02:09:00
392 1232 Paul Woodcock Telford Harriers M50 37 02:10:09 02:09:54
393 1483 Nigar Farzullayeva FS 41 02:10:17 02:09:31
394 1687 Athanasios Archontides APOEL M50 38 02:10:19 02:09:47
395 1385 Vlada Nedic Vojska Srbije M45 55 02:10:33 02:09:45
396 1144 Cemal Ince MS 121 02:10:33 02:09:51
397 1764 Damian Ryan MS 122 02:10:34 02:09:54
398 1178 Alan Mcgarvie M55 19 02:10:47 02:10:08
399 1214 David Rogers M55 20 02:10:49 02:10:25
400 1257 Wendy Lowe Bodmin Womens running club F60 3 02:10:58 02:10:11
401 1530 Zacharias Zachariou EV-ZIN SOMATEIO DROMEON M40 51 02:11:02 02:10:05
402 1716 Ioannis Ioannou EV-ZIN SOMATEIO DROMEON MS 123 02:11:02 02:10:04
403 1230 Darren Bolton MS 124 02:11:10 02:10:34
404 1725 Sergey Yachin Aphrodite Aroma M45 56 02:11:14 02:10:32
405 1471 Yvonne Chideya F35 24 02:11:14 02:10:54
406 1006 Susan Upfield F55 3 02:11:22 02:10:59
407 1354 David Parkes M65 11 02:11:27 02:10:38
408 1220 Gleb Putalov M40 52 02:11:30 02:10:33
409 1624 Paula Pearce Gosport Road Runners F35 25 02:11:40 02:10:35
410 1410 Vasilii Taradin M45 57 02:11:57 02:11:55
411 1384 Michelle Gilhart F35 26 02:11:59 02:11:06
412 1158 Boaz Harel Magic Runners M45 58 02:12:02 02:11:42
413 1572 Rachel Rietz FS 42 02:12:02 02:11:47
414 1758 Pambos Elia M60 11 02:12:16 02:11:12
415 1153 Phillip Bates M50 39 02:12:17 02:11:56
416 1609 Adele Steptoe Slinn Allstars F50 5 02:12:30 02:11:35
417 1704 Neophytos Spyrides Stelios Kyriakides M40 53 02:12:47 02:11:59
418 1323 Evan Richard Hughes Mbe M65 12 02:13:03 02:12:52
419 1677 Khaloun Borini Logicom Running Team M45 59 02:13:09 02:13:02
420 1698 Antreas Socratous Stelios Kyriakides M50 40 02:13:22 02:13:08
421 1370 Jay Bird Ripley Running Club MS 125 02:13:25 02:12:16
422 1365 Antreas Georgiou MS 126 02:13:28 02:13:14
423 1702 Sotiris Theodorou Stelios Kyriakides M50 41 02:13:28 02:13:15
424 1726 Ioanna Yiallourou Dromea Racing FS 43 02:13:36 02:12:55
425 1263 Lisa Cooper F40 14 02:13:52 02:13:13
426 1301 Veniamin Matusevych MS 127 02:14:03 02:13:49
427 1239 Yury Prokashev MS 128 02:14:04 02:12:55
428 1225 Ali Darling F35 27 02:14:06 02:13:35
429 1238 Kristina Tikhonova F40 15 02:14:06 02:12:56
430 1612 Kay Pasture Slinn Allstars FS 44 02:14:14 02:13:46
431 1671 Marina Michael Logicom Running Team F40 16 02:14:18 02:13:38
432 1489 Vitaly Chudinov MS 129 02:14:20 02:13:07
433 1280 Vladimir Nikulin M45 60 02:14:21 02:14:02
434 1440 David Cuddy MS 130 02:14:26 02:13:41
435 1762 Dave West M50 42 02:14:34 02:13:40
436 1431 Lisa Landin Batman & Robin FS 45 02:14:42 02:14:33
437 1328 Ceinwen Evans Pembrokeshire Harriers F50 6 02:14:46 02:13:55
438 1222 Marina Melvin F35 28 02:14:53 02:14:24
439 1661 Michael Beys Dromea Racing MS 131 02:14:57 02:14:16
440 1693 Sally Jones F45 10 02:15:00 02:14:27
441 1456 Stephen Jones M55 21 02:15:00 02:14:27
442 1736 Constantinos Kypriotis Dromea Racing MS 132 02:15:07 02:14:56
443 1470 Valeriy Willetts MS 133 02:15:10 02:14:51
444 1340 Sandra Mcgreavy Warrington Running Club F55 4 02:15:37 02:14:30
445 1411 Julia Mclellan Julia F45 11 02:15:46 02:14:46
446 1412 Mark Mclellan Mac M45 61 02:15:47 02:14:46
447 1299 John Cook M60 12 02:15:54 02:15:18
448 1311 T A T I A N A P O N O M A R E V A EUROPA F55 5 02:15:56 02:15:26
449 1487 Karolina Oltarzewska FS 46 02:15:56 02:15:34
450 1360 Dianne Heydon Mrs Dianne Heydon F55 6 02:16:02 02:15:45
451 1578 Alexandra Olteanu FS 47 02:16:04 02:15:30
452 1632 Dimitra Gkika TELMISSOS F35 29 02:16:14 02:15:40
453 1211 Marios Theophanous MS 134 02:16:15 02:15:17
454 1244 Wendy Fear Slinn Allstars F45 12 02:16:16 02:15:19
455 1284 Adrienne Posthumus F35 30 02:16:22 02:15:44
456 1650 Natasha Michaelides ALMYRA TEAM F45 13 02:16:27 02:15:35
457 1655 Constantinos Michaelides ALMYRA TEAM M40 54 02:16:28 02:15:36
458 1767 Diana Partridge FS 48 02:16:32 02:16:13
459 1416 Gareth Davies MS 135 02:16:42 02:15:30
460 1327 Dorothy Meikle F55 7 02:16:44 02:16:21
461 1651 Katie Charalambous ALMYRA TEAM F45 14 02:16:46 02:15:59
462 1254 Eyal Zohar M50 43 02:16:52 02:15:54
463 1111 Andrew Evans M45 62 02:17:02 02:16:34
464 1343 Igor Nagibin M55 22 02:17:09 02:17:04
465 1382 Jayne Cheetham Warrington Running Club F45 15 02:17:13 02:16:06
466 1314 Margaret Wiesehahn F45 16 02:17:40 02:16:57
467 1532 Mara Noble FS 49 02:17:46 02:16:43
468 1623 Claire Tallack Gosport Road Runners F40 17 02:18:00 02:16:56
469 1259 Alison Harvey F55 8 02:18:10 02:17:30
470 1449 Dana Yanay F45 17 02:18:13 02:17:38
471 1526 Oleksandr Panchenko MS 136 02:18:54 02:18:15
472 1694 Tatiana Sviryakina FS 50 02:19:08 02:18:32
473 1692 Mahi Solomou Dromea Racing F45 18 02:19:15 02:19:00
474 1545 Olha Nemchenko KM Running Club F35 31 02:19:20 02:18:33
475 1644 Craig Hodgson St/ Michael’s Hospice Charity M45 63 02:19:30 02:18:24
476 1312 Simon Lansdowne Slinn Allstars M60 13 02:19:33 02:18:21
477 1541 Quentin Macilray LIMASSOL RUNNING CLUB M65 13 02:19:45 02:19:16
478 1366 Yael Shahal F55 9 02:19:49 02:18:52
479 1769 Herbert Scheffler M40 55 02:19:53 02:19:04
480 1525 Michael Leinweber UNIFIL M55 23 02:19:53 02:19:03
481 1668 Andreas Parpas Logicom Running Team MS 137 02:20:00 02:19:28
482 1616 Robert Townsend Swindon Striders M60 14 02:20:01 02:18:49
483 1773 Andrian Oros MS 138 02:20:32 02:19:42
484 1204 Michelle Byrne F35 32 02:20:37 02:20:01
485 1371 William Diver Werrington Joggers M60 15 02:20:37 02:19:26
486 1744 Maria Ioannou EV-ZIN SOMATEIO DROMEON F45 19 02:20:40 02:19:38
487 1401 Anne Devon Burnore F35 33 02:20:43 02:20:06
488 1269 Nathanael Burnore M40 56 02:20:43 02:20:07
489 1482 Malcolm Marchant M60 16 02:20:47 02:19:40
490 1531 Agni Anastassiou F40 18 02:20:47 02:19:47
491 1637 Waldemar Stepien MARATHON TRAVEL M60 17 02:20:52 02:20:19
492 1723 Traian Petric Logicom Running Team MS 139 02:20:59 02:20:15
493 1363 Sigal Cohen F50 7 02:21:06 02:20:46
494 1237 Assaf Cohen Magic Runners M55 24 02:21:06 02:20:45
495 1330 Alexander Campbell M65 14 02:21:11 02:20:18
496 1246 Sarah Rees F40 19 02:21:12 02:20:56
497 1480 Vladimir Korsun Mitinsky krugal MS 140 02:21:31 02:20:43
498 1221 Andrew Hitchin Warrington Running Club M50 44 02:21:31 02:20:32
499 1159 Gail Barber Maltby Running Club F50 8 02:21:33 02:20:30
500 1224 Rachel Wooster Hatch Warren Runners FS 51 02:21:43 02:21:23
501 1476 Vivienne Couldrey West Coast Runners F65 2 02:21:47 02:20:39
502 1461 Anna Goncharova FS 52 02:22:00 02:21:30
503 1460 Roman Demachkovych MS 141 02:22:00 02:21:31
504 1255 Gábor Bella MS 142 02:22:04 02:21:24
505 1326 Katie Coulson Katie Coulson F35 34 02:22:12 02:21:00
506 1352 Arron Coulson Thorney running club MS 143 02:22:12 02:21:00
507 1373 Solvor Aarsland F35 35 02:22:19 02:21:55
508 1653 Vlasta Lopusanova ALMYRA TEAM F55 10 02:22:33 02:21:45
509 1355 Aidan Egleston Telford Harriers M50 45 02:22:41 02:22:21
510 1522 Linda Isherwood Royton road runners F55 11 02:22:47 02:22:13
511 1364 Susan Green Wolds Veteran RC F65 3 02:22:51 02:22:20
512 1338 Joanne Lanham F40 20 02:22:54 02:22:12
513 1721 Ionut Gradinaru Logicom Running Team M40 57 02:23:00 02:22:23
514 1270 Robert Staudenmeir LG Mettenheim M55 25 02:23:05 02:21:58
515 1705 Margarita Theodorou Stelios Kyriakides F50 9 02:23:07 02:22:55
516 1295 Louise Anderson Dhekelia Ladies F35 36 02:23:16 02:23:01
517 1771 Olesya Artyuhina FS 53 02:23:20 02:22:42
518 1464 Anne-marie Nieurzyla-douthwaite West Coast Runners F35 37 02:23:30 02:22:21
519 1347 Glyn Holcroft M65 15 02:23:31 02:22:54
520 1537 Glenn Scott MS 144 02:24:17 02:23:15
521 1465 Ruth Poole West Coast Runners F45 20 02:24:18 02:23:09
522 1620 Angela Claridge Gosport Road Runners F50 10 02:24:33 02:23:28
523 1564 Amy Pilgrim FS 54 02:25:02 02:24:08
524 1466 Sumegh Raj Khadka MS 145 02:25:17 02:24:55
525 1656 Alexander Georgiou Dromea Racing MS 146 02:25:29 02:24:46
526 1383 Andy Bashford Paphos Running Club M65 16 02:25:35 02:24:23
527 1413 Richard Burchell M50 46 02:26:04 02:24:50
528 1316 Sylvia Cooperman F50 11 02:26:07 02:25:23
529 1192 Leigh Adamson F45 21 02:26:11 02:25:49
530 1193 Derek Adamson M50 47 02:26:11 02:25:49
531 1613 Rob Sparrow Slinn Allstars M40 58 02:26:31 02:26:03
532 1607 Paul Gee Slinn Allstars M50 48 02:26:31 02:26:04
533 1468 Elizabeth Sellwood F40 21 02:26:33 02:26:16
534 1233 Tink Brasenell Telford Harriers F45 22 02:26:33 02:26:18
535 1313 John Moore MPAA M60 18 02:27:20 02:27:08
536 1341 Roland Sinkai Marcsu tanítványai Team M40 59 02:28:26 02:27:32
537 1247 Matt Giles Hartshill Runners M40 60 02:28:31 02:27:28
538 1335 Danielle Babb-joseph FS 55 02:28:44 02:27:39
539 1356 Žaneta Svobodová TJ Slavoj Bečov F35 38 02:29:08 02:28:09
540 1253 Gordon Steven M55 26 02:29:29 02:29:22
541 1631 Elpida Rompoti TELMISSOS FS 56 02:29:59 02:29:06
542 1425 Melissa Day F35 39 02:30:33 02:30:18
543 1310 Moti Hofman Magic Runners M50 49 02:31:20 02:31:02
544 1345 Anthony Brewer MS 147 02:31:28 02:30:48
545 1344 Julieta Trotta FS 57 02:31:28 02:30:48
546 1399 Zoe Kitchen FS 58 02:31:43 02:31:05
547 1757 Darcy Cadman FS 59 02:32:04 02:31:08
548 1390 Claire Horner F40 22 02:32:17 02:31:08
549 1538 Stephen Palmer M50 50 02:32:20 02:31:35
550 1377 Elizabeth Cartwright Sphinx AC F60 4 02:32:24 02:31:11
551 1459 Lee Sisk Hartshill Runners MS 148 02:32:39 02:31:47
552 1606 Lauren Austin Slinn Allstars FS 60 02:32:42 02:31:46
553 1387 Catherine Tonks West Coast Runners F40 23 02:32:43 02:31:34
554 1485 Michelle Anglou F45 23 02:32:53 02:32:01
555 1766 Karen Mcelhinney F35 40 02:32:53 02:32:02
556 1625 Maria Hamilton Abingdon AC F50 12 02:33:12 02:32:05
557 1626 John Styles Abingdon AC M50 51 02:33:12 02:32:05
558 1325 Katia De Metselaer Dilbeek Atletiek Club F50 13 02:33:33 02:33:25
559 1342 Eszter Kis F35 41 02:34:02 02:33:28
560 1446 Donna Stenton F40 24 02:35:16 02:34:22
561 1467 Frances Gillies F45 24 02:35:16 02:34:23
562 1617 Chris Nation Gosport Road Runners M50 52 02:35:44 02:34:38
563 1639 Tomasz Pryczak MARATHON TRAVEL MS 149 02:35:52 02:35:15
564 1452 Suzanne Steadman Telford Harriers F45 25 02:35:58 02:35:38
565 1395 Sue Fairhurst Telford Harriers F35 42 02:35:58 02:35:38
566 1227 Karen Foreman Telford Harriers F55 12 02:35:58 02:35:40
567 1432 Pauline Jones West Coast Runners F45 26 02:36:16 02:35:09
568 1774 Stylianos Kotrozos Project Sky Team MS 150 02:36:31 02:35:23
569 1264 Mathias Zilling Mozdulj Érte MS 151 02:36:57 02:36:26
570 1359 Emilia Tanczos F35 43 02:36:57 02:36:26
571 1358 Ibolya Kozma F50 14 02:36:57 02:36:27
572 1418 Angela Cassidy F55 13 02:37:02 02:36:13
573 1339 Kevin Wenham M45 64 02:37:07 02:36:49
574 1638 Danuta Grzelak MARATHON TRAVEL F50 15 02:37:53 02:37:20
575 1628 Vanessa Rolfe North Herts Road Runners F60 5 02:37:55 02:37:41
576 1420 Vladimir Sukhorukov EUROPA M55 27 02:38:15 02:38:14
577 1527 Chris Booker M40 61 02:38:30 02:38:20
578 1209 Susie Patterson F35 44 02:38:30 02:38:21
579 1291 Enns Natalia Prorunning F35 45 02:38:59 02:38:33
580 1394 Mike Burke Mike Burke M55 28 02:39:06 02:38:06
581 1451 Tzu-chiung Kao Tzu-Chiung Kao FS 61 02:39:12 02:38:55
582 1458 Christine Peng FS 62 02:39:12 02:38:55
583 1357 Veronika German F40 25 02:39:23 02:38:53
584 1372 Tunde Szijj F45 27 02:39:26 02:38:48
585 1427 Georgios Charalambous ANORTHOSIS M55 29 02:41:09 02:40:41
586 1608 Denise Rowe Slinn Allstars F50 16 02:41:23 02:40:28
587 1421 Florence Gunput F35 46 02:42:22 02:41:45
588 1423 Antoinette Rendle Bushfield Joggers F65 4 02:42:34 02:42:01
589 1695 Chloe Xenopoulou FS 63 02:43:25 02:42:57
590 1419 Ayshen Rouse Medway Fit F50 17 02:44:31 02:43:52
591 1457 Orly Kanafo F50 18 02:44:33 02:44:12
592 1308 Yael Dror Magic Runners F50 19 02:44:33 02:44:12
593 1404 Nathalie Karaoghlanian F50 20 02:44:52 02:44:47
594 1332 Bernadett Zsiga Bernadett Zsiga FS 64 02:44:53 02:44:23
595 1540 Kim De Haas FS 65 02:45:01 02:43:53
596 1759 Alice Kristensen Klub 100 marathon DK F50 21 02:45:13 02:44:59
597 1415 Goran Buzic Vojska Srbije M45 65 02:45:26 02:44:38
598 1658 Emily Myrmidonis Dromea Racing F45 28 02:45:45 02:45:02
599 1657 Antonis Kakoullis Dromea Racing M40 62 02:45:49 02:45:06
600 1469 Michael Palmer MS 152 02:46:26 02:45:42
601 1393 Jan Pasek Pasek TEAM M60 19 02:46:28 02:45:37
602 1422 Linda Hesketh West Coast Runners F55 14 02:47:11 02:46:04
603 1555 Natalia Repta Perfect Gym FS 66 02:47:16 02:46:20
604 1397 Garry Capell Sphinx AC M50 53 02:47:16 02:46:03
605 1436 Joseph Hood MS 153 02:48:16 02:47:03
606 1329 Aurachat Sukkrakarn F45 29 02:48:20 02:47:54
607 1405 Annika Kütt F45 30 02:48:43 02:48:24
608 1437 Gary Irvine Project Sky Team MS 154 02:49:02 02:47:53
609 1218 Andrew Ironmonger MS 155 02:49:13 02:48:47
610 1389 Helen Corkill F35 47 02:49:13 02:48:48
611 1376 Joanne Macdonald F45 31 02:49:28 02:48:54
612 1319 Haydn Fowler Meirionnydd M55 30 02:49:28 02:48:59
613 1203 Jacqueline Fowler Meirionnydd F50 22 02:49:28 02:48:54
614 1439 Alyssa Hamlyn FS 67 02:52:21 02:52:07
615 1447 Maria Rodriguez-giraldez F35 48 02:52:39 02:51:25
616 1402 Xenia Charalambous FS 68 02:52:39 02:51:25
617 1618 Debbie Humphreys Gosport Road Runners F55 15 02:53:54 02:52:49
618 1772 Igor Dolgonos M40 63 02:53:55 02:53:40
619 1430 Katie Mullen FS 69 02:55:53 02:55:13
620 1400 Gill Holmes Werrington Joggers F60 6 02:55:56 02:55:14
621 1740 Haris Tsoukkas EV-ZIN SOMATEIO DROMEON MS 156 02:57:52 02:57:45
622 1435 Paula Johnston Telford Harriers FS 70 02:59:20 02:59:02
623 1444 Jon Edmonds Telford Harriers M45 66 02:59:21 02:59:01
624 1407 Rebecca Brown FS 71 02:59:37 02:59:21
625 1463 Mari Slaymaker FS 72 03:00:43 03:00:36
626 1760 Andreas Pampakas EV-ZIN SOMATEIO DROMEON M70 2 03:02:56 03:02:45
627 1646 Simon Fields St/ Michael’s Hospice Charity M50 54 03:03:42 03:02:30
628 1428 Mervyn Goodwin M65 17 03:06:00 03:05:06
629 1636 Jan Banka MARATHON TRAVEL M70 3 03:06:52 03:06:07
630 1183 Vargin Varer M50 55 03:12:03 03:10:55